Melisa tvrdo zaplatí za to, že sa odváži vzoprieť manželovi

To zviera v ľudskej koži totiž neznesie odpor ani len v náznakoch – a otvorený vzdor už vôbec nie!

Úbohá, úbohá Melisa (Sinem Uslu)... Čokoľvek povie a akokoľvek to povie, jej vyšinutý sadistický manžel (Engin Hepileri) to obráti proti nej – a použije ako zámienku, aby ju potrestal. Kruto a nemilosrdne. prežíva jeden z najhorších dní svojho života. Sanem (Gökçe Eyüboğlu) a Vural (Fırat Altunmeşe) sa pokúsia Eylül (Büşra Yılmaz) trochu rozhodiť, čo vzhľadom na fakt, že sa jej Azra (Gökçe Bahadır) práve s neskrývaným potešením striasla, vôbec nie je ťažké. Ťažšou úlohu v ich pláne totiž zohráva tajný tromf... Yalın (Bertan Asllani). Azra (Gökçe Bahadır) nie je včerajšia, preto rýchlo pochopí, prečo sa Melisa pred ňou chveje ako osika a nedokáže požiadať o pomoc, ktorú očividne zúfalo potrebuje. Sanem poverí Güneş (Tülin Ece) dôležitou úlohou. Sergen (Sarp Akkaya) si naivne myslí, že deň, keď mu manželka odpustí a jeho zrada bude zabudnutá, už nie je ďaleko. Viac mýliť sa ani nemôže. Ermana (Erdal Küçükkömürcü) hneď zrána čaká – alebo skôr navštívi – naozaj nepríjemné prekvapenie! Nešťastná Miray (Esma Yılmaz) sa vinou Jale (Gökşen Ateş), ale v podstate i vinou svojich rodičov, stane obeťou šikany.

Galéria

Občas sa pravda naozaj ťažko počúva – a obzvlášť tá, ktorú človek počuť nechce. Nuž a dnes... Je na Azre, aby si vypočula, ako ju a jej verejné poníženie vníma okolie. No nie je to jediná (len prvá) nepríjemnosť, ktorej bude musieť čeliť. A ešte je tu, samozrejme, Yıldırım (Yiğit Kirazcı)... V krízovej situácii sa ukáže, že z Yalına by bolo vážne dobré súkromné očko! Azra už vie, z ktorej strany vietor fúka. A aj to, že bez Sergenovej pomoci sa nikam nepohne. Miray v hneve urobí veľkú chybu. Obrovskú... Melisa tvrdo zaplatí za to, že sa odváži vzoprieť manželovi. To zviera v ľudskej koži totiž neznesie odpor ani len v náznakoch – a otvorený vzdor už vôbec nie! Faruk (Cevdet Arıcılar) s Çolpan (Sumru Yavrucuk) sa rozhodnú konečne povedať dcéram celú pravdu.

Nič na svete nie je také nebezpečné ako odmietnutá žena. To nie je len otrepané klišé, ale väčšinou, žiaľ, pravda – tak ako v prípade diablice Jale a stíhačky Eylül (Büşra Yılmaz)...

Sledujte v pondelok, 12. februára, o 19.00!

Ak chceš udeľovať lekcie cudzím manželom, mala by si začať tým svojím!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie