Tehotná?! Jale má opäť viac šťastia ako rozumu

Sergen totiž logicky predpokladá, že záber z ultrazvuku, ktorý zviera v rukách, je jej.

Azre (Gökçe Bahadır) spadne zo srdca obrovský kameň, keď sa zrazu vo dverách jej kancelárie zjaví Melisa (Sinem Uslu). No obe vedia, že je to len prvý z množstva ťažkých krokov po veľmi dlhej a tŕnistej ceste za slobodou. Nanešťastie, ani jedna z nich neráta s mrchou Jale (Gökşen Ateş), ktorá nevynechá jedinú príležitosť, aby nenávidenej sokyni uštedrila tvrdú ranu pod pás. A zdá sa, že tá odporná manipulatívna diablica sa naozaj nezastaví pred ničím, nič jej nie je sväté... Sergena (Sarp Akkaya) čaká poriadne tvrdé pristátie v realite, pred ktorou zbabelo zatváral oči a ktorú sa snažil v podstate úplne vymazať zo svojho vedomia aj svedomia. Tentoraz mu totiž Azra nedá na výber. Nemôže... Yıldırım (Yiğit Kirazcı) konečne dostane odpoveď na otázku, ktorá ho mučila celé tie roky. No necíti sa ani o chlp lepšie. Práve naopak. A už i tak nezávideniahodná situácia sa vzápätí ešte viac skomplikuje. Netrvá, žiaľ, dlho a sadistický Koray (Engin Hepileri) Melisu zlomí...

Galéria

Aj keď Azru mrzí, že ju zrazu celé Turecko - no najmä Miray (Esma Yılmaz) - považuje za podvodníčku, oveľa väčšie starosti si robí o Melisu. Žiaľ, nie bezdôvodne. Keď sa Çolpan (Sumru Yavrucuk) pokúsi prehovoriť najstaršej vnučke do duše, do ich rozhovoru sa vloží poriadne naštvaná Güneş (Tülin Ece)... Tehotná?! Jale má opäť viac šťastia ako rozumu... Sergen totiž logicky predpokladá, že záber z ultrazvuku, ktorý zviera v rukách, je jej. Sanem (Gökçe Eyüboğlu) získa vďaka Yalınovi (Bertan Asllani) neoceniteľné informácie vo Vuralovom (Fırat Altunmeşe) prípade.

Po Farukovom (Cevdet Arıcılar) „umeleckom okienku“ Ermana (Erdal Küçükkömürcü) temer vystrie. A tak urobí, čo ešte včera považoval za nemysliteľné...!

Sledujte v utorok, 13. februára, o 19.00!

Bol si vzrušením, dobrodružstvom... Bol si všetko, len nie dôveryhodný

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie