Azra konečne pochopí, aká je jej samozvaná sokyňa nebezpečná!

Keď totiž zistí, odkiaľ vietor fúka, rozhodne sa opäť konfrontovať Jale. No tentoraz tvrdo narazí...

Keď sa Sanem (Gökçe Eyüboğlu), Vural (Fırat Altunmeşe) a Yalın (Bertan Asllani) vydajú po veľmi sľubnej stope, ktorá by mohla znamenať prelom v spore s Eylül (Büşra Yılmaz), čaká veľké prekvapenie. Obrovské! Farukova (Cevdet Arıcılar) prítomnosť Ermana (Erdal Küçükkömürcü) rozčuľuje každým dňom viac a viac. A či už si to sú alebo nie sú ochotní priznať, obaja veľmi dobre vedia, prečo sa tak neznášajú! Aj keď to spočiatku vyzeralo dosť beznádejne, Azre (Gökçe Bahadır) sa malým zázrakom podarí navštíviť Melisu (Sinem Uslu), hoci ju na každom kroku stráži jej diabolská svokra Cahide (Ayşen İnci) a aj keď sa jej prekliaty manžel (Engin Hepileri) všemožne snaží totálne ju ovládnuť. Reakcia Çolpan (Sumru Yavrucuk) Ermana poriadne rozladí. Z pochopiteľného, čoraz okatejšieho dôvodu... V Yıldırımovej (Yiğit Kirazcı) kancelárii sa objaví trojica arogantných a veľmi, veľmi nebezpečných chlapov. A rozhodne neprišli na žiadnu zdvorilostnú návštevu! Keď Vural náhodou odhalí jej tajomstvo, zahanbená Sanem ho tvrdo odpálkuje. Yıldırım prekročí svoj tieň a požiada Çolpan o pomoc. Pre Miray (Esma Yılmaz), Erena (Rüzgar Doruk Özmil) a Mercan (Emine Ada Sezer) je rozhovor s rodičmi obrovským šokom.

Galéria

Keď sa Jale (Gökşen Ateş) dozvie o chystanom Sergenovom (Sarp Akkaya) rozvode, je pre ňu extrémne ťažké predstierať účasť, keď by najradšej otvárala šampanské! Sadista Koray mučí nešťastnú Melisu tým, že ju - pre peniaze a vlastné potešenie - núti trápiť malého Ilkera (Mehmet Aybars Kaya). A akoby to nestačilo, vzápätí túto nechutnú hru obráti proti nej. Nanešťastie, Cahide si vďaka tomu všimne, čo nemá... Keď Azra zistí, odkiaľ vietor fúka, rozhodne sa opäť konfrontovať Jale. No tentoraz tvrdo narazí – a konečne pochopí, aká je jej samozvaná sokyňa nevypočítateľná a nebezpečná! Aj keď ho stále nemôže vystáť, Çolpan napokon súhlasí, že Yıldırımovi pomôže. No má, žiaľ, istú podmienku. Krutú a zničujúcu...

Hoci ich životy hádam ani nemôžu byť rozdielnejšie, Melisa aj Azra sú zrazu pred zrakmi iných obe nútené vinou svojich nehodných manželov čeliť rovnakej bezmocnosti a zúfalstvu!

Sledujte v stredu, 14. februára, o 19.00!

Naozaj vôbec netuším, prečo ma tak nenávidíte!?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie