Vural zaskočí Sanem nečakaným vyznaním vo chvíli, keď je najzraniteľnejšia

Ktovie, možno aj preto jeho láska nezareaguje celkom tak, ako asi očakával či dúfal...

Keď sa Sergen (Sarp Akkaya) k Azre (Gökçe Bahadır) pred súdom zachová ako posledný podliak a chrapúň, právom vytočená levica Çolpan (Sumru Yavrucuk) mu dôrazne pripomenie, kde je jeho miesto – a kde nie! Nechýba veľa, aby Jale (Gökşen Ateş) zaplatila za svoju dvojtvárnosť a všetky lži, keď sa nerozumne vyberie na súd – ignorujúc fakt, že ju z rodiny pozná príliš veľa ľudí... Nebyť Cahide (Ayşen İnci), ktorá svojho vyšinutého syna (Engin Hepileri) aj po toľkých rokoch ovláda železnou rukou, dni Melisinho (Sinem Uslu) tehotenstva by zrejme boli definitívne zrátané už dnes. Keď Sergen prinúti Jale ísť na testy na kliniku, ktorú sám vyberie a jej nechutná lož vyjde najavo, zrazu akoby jej nadobro preskočilo. A to už predtým bola šialene nebezpečná... Len vďaka Yıldırımovi (Yiğit Kirazcı) sa Azre znova podarí pozhovárať sa s Melisou. No za veľký úspech ich stretnutie, žiaľ, aj tak označiť nemožno... Nielen Güneş (Tülin Ece) je čudné, keď večer s deťmi opäť natrafia na tú čudnú „poradkyňu“. Netrvá dlho a Azra pochopí, vinou koho zo svojich najbližších je Jale zakaždým pár krokov pred ňou.

Galéria

Yalın (Bertan Asllani) vôbec nie je nadšený, keď mu Sanem (Gökçe Eyüboğlu) oznámi, že sa kvôli ich čoraz zamotanejšiemu prípadu bude musieť vrátiť do rehabilitačného centra. Hoci by to nikdy nepriznala ani len sama pred sebou, po zoznámení s jeho klientkou sa hlboko otrasená Çolpan začne na Yıldırıma dívať inými očami. Vural (Fırat Altunmeşe) zaskočí Sanem nečakaným vyznaním vo chvíli, keď je najzraniteľnejšia. Ktovie, možno aj preto jeho láska nezareaguje celkom tak, ako asi očakával či dúfal... Melise temer pukne srdce od žiaľu, keď sa ukáže, že z malého Ilkera (Mehmet Aybars Kaya) sa začína stávať kópia jeho arogantného a surového otca!

Aj keď sa vo svetle posledných udalostí táto cesta zdala zarúbaná, ďalší rozhovor Azry s Melisou konečne otvorí týranej speváčke oči. Çolpan sa odvážne pustí do „misie v utajení“...

Sledujte vo štvrtok, 15. februára, o 19.00!

Upracte si to v tej chorej hlave! A dávajte si pozor na jazyk!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie