Predstava, že diablica Eylül možno neklame, Vurala zabíja

Nečudo, malá Alina - jeho anjelik a svetlo jeho života - je mu všetkým...

Ermana (Erdal Küçükkömürcü) znepokojí, keď zistí, o čom – teda, presnejšie, o kom - spolu za zatvorenými dverami hovoria Çolpan (Sumru Yavrucuk) s Yıldırımom (Yiğit Kirazcı). Pretože nech už to smeruje kamkoľvek, zaváňa to obrovskými problémami! Melisin (Sinem Uslu) smútok sa zmení na číru hrôzu, keď pochopí, že Ilker (Mehmet Aybars Kaya) sa v otcovi (Engin Hepileri), ktorý ho vychováva na svoj obraz, doslova vidí. Keď Azra (Gökçe Bahadır), Sanem (Gökçe Eyüboğlu) a Güneş (Tülin Ece) pritlačia na rodičov, Çolpan a Faruk (Cevdet Arıcılar) nemajú inú možnosť, ako konečne vyjsť s pravdou von. Teda, nie s úplne celou... Vuralovi (Fırat Altunmeşe), Sanem a Yalınovi (Bertan Asllani) sa v deň pojednávania s Eylül (Büşra Yılmaz) podarí husársky kúsok. A to, čo spoločnými silami dokážu Azra s Melisou, ani nemožno nazvať inak než zázrak! Miray (Esma Yılmaz) temer zošalie od strachu, keď Jale (Gökşen Ateş) priamo pred jej očami unesie Erena (Rüzgar Doruk Özmil)!

Galéria

Hrozí, že pre Ermanovu žiarlivosť odvážny plán Yıldırıma a Çolpan vyletí hore komínom. Verte tomu alebo nie, zachráni ich len totálne strelená improvizácia a... Pravda. Aj keď to možno nie je fér, to, čo Jale urobila, môže Azre pomôcť dosiahnuť, čo chce - rozvod. Predstava, že diablica Eylül možno neklame, Vurala zabíja. Nečudo, malá Alina (Mila Kasarcı) - jeho anjelik a svetlo jeho života - je mu všetkým... Niektoré príbehy plné bolesti a smútku, sa navzdory nepriazni osudu a pravdepodobnosti napokon predsa len dočkajú šťastného konca - len vďaka ľuďom ako Yıldırım, ktorým životy blízkych, ale aj úplne cudzích nie sú ľahostajné a bez váhania pre ne riskujú svoj vlastný.

Melisa pochopí, že nájsť si opäť cestu k srdcu synčeka, ktorý je dnes až desivo dokonalou Korayovou minikópiou, bude behom na dlhé trate. A to, žiaľ, ešte netuší, čo chystá ten úbožiak, ktorý ju celé roky kruto a beztrestne týral...

Sledujte v piatok, 16. februára, o 19.00!

Veď ty ani nevieš, ako sa robia deti!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie