Stačilo! Melisa už má dosť úlohy bezbrannej obete

A tak keď sa v reštaurácii stretne s arogantným a urážlivým správaním úplne cudzích žien, nenechá to len tak.

Çolpan (Sumru Yavrucuk) a Güneş (Tülin Ece) pomôžu Miray (Esma Yılmaz), Erenovi (Rüzgar Doruk Özmil) a Mercan (Ela Naz Koçak) pripraviť zlomenej Azre (Gökçe Bahadır) malé prekvapenie – aby ju aspoň trošku rozveselili. Sanem (Gökçe Eyüboğlu) má čo robiť, aby sa nerozosmiala na celé kolo, keď jej najnovší klient privedie naozaj neobvyklého svedka, vďaka ktorému vraj odhalil manželkinu neveru... Yıldırım (Yiğit Kirazcı) stále nedokáže s Neyran (Sevcan Yaşar), ktorá mu očividne ešte neodpustila krach ich manželstva, komunikovať inak ako podráždene - obzvlášť, ak ide o Azru. Sergen (Sarp Akkaya) zjavne naozaj nevie, kedy držať jazyk za zubami. Tak ako dnes, keď opäť príde neohlásene „za deťmi“. Vurala (Fırat Altunmeşe) v sekunde opustí dobrá nálada, keď mu kuriér doručí zdanlivo úplne obyčajnú, no v skutočnosti veľmi, veľmi dôležitú obálku... Výsledky testov DNA malej Aliny (Mila Kasarcı)! Çolpan je na vracanie, keď zistí, kto má byť jej novým klientom – a vzhľadom na okolnosti podá priam heroický herecký výkon v snahe nedať na sebe nič znať. Je tak trochu príznačné, že jediný, s kým Azra dokáže hovoriť o svojich pocitoch, je Yıldırım. Ktovie, možno aj preto jej to oplatí rovnakou mincou.

Galéria

Nešťastný Vural urobí veľkú chybu, keď sa nechá úplne prevalcovať emóciami, čo, žiaľ, potvora Eylül (Büşra Yılmaz) prakticky okamžite zneužije proti nemu. Sergen sa pokúsi o zmierenie s Azrou. No ťažko povedať, do akej miery z neho naozaj hovoria láska a ľútosť a čo už je iba obyčajné... Sebectvo. Melisa (Sinem Uslu) už má dosť úlohy bezbrannej obete, a tak keď sa počas pracovného stretnutia v reštaurácii stretne s arogantným a urážlivým správaním úplne cudzích žien, nenechá to len tak. Stačilo!

Pytačkový reparát Güneş a Yalına (Bertan Asllani) dopadne rovnako neslávne ako pamätná premiéra – no tentoraz zásluhou jeho mamy (Nurhayat Boz) a otca (Ahmet Erkut)...

Sledujte v utorok, 20. februára, o 19.00!

Vzdala si sa ma. Áno, rozumiem... Ale ja sa ťa vzdať nemôžem

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie