Sanem zohrá divadielko, za aké by sa nemusela hanbiť ani profesionálna herečka

Samozrejme, nie len tak bezdôvodne - má na to totiž naozaj pádny dôvod. A úžasného sparring partnera ako bonus!

Po dohode s Azrou (Gökçe Bahadır) a Yıldırımom (Yiğit Kirazcı) odpáli Melisa (Sinem Uslu) na narýchlo zvolanej tlačovej konferencii nie jednu, ale hneď dve riadne bomby, ktorými vezme vietor z plachát Korayovi (Engin Hepileri) s Neyran (Sevcan Yaşar). Güneş (Tülin Ece), Sanem (Gökçe Eyüboğlu) a Yalına (Bertan Asllani) čaká pri odhaľovaní pravdy o „papagájej nevernici“ poriadne prekvapenie - a ďalšie, no, žiaľ, nie až tak zábavné, aj ich klienta... Çolpan (Sumru Yavrucuk), Erman (Erdal Küçükkömürcü), Ceylan (Deniz Gündoğdu) a Yıldırım sa kráľovsky bavia, keď ich protivník bez chrbtovej kosti konečne pochopí, čo sa deje. Vural (Fırat Altunmeşe) temer zošalie, keď Eylül (Büşra Yılmaz) a malú Alinu (Mila Kasarcı) uvidí v spoločnosti muža, ktorý tvrdí, že práve on je v skutočnosti otcom jeho milovanej dcérky. Sergen (Sarp Akkaya) podlezie pomyselné dno, keď si najme právnika, ktorý by zabránil jeho rozvodu. Teda, právničku... Çolpan aspoň na chvíľku úplne zabudne na obvyklú jedovatú uštipačnosť, keď ju Erman zaskočí naozaj neuveriteľným návrhom.

Galéria

Zúrivý a príšerne opitý Koray opäť surovo napadne Melisu, a dokonca aj Azru. Ktovie, ako by to napokon dopadlo, nebyť naozaj nečakaného hrdinu, ktorý zasiahne doslova v hodine dvanástej! Yıldırım sa opäť ocitne v nezávideniahodnej situácii. A zdá sa, že vykorčuľovať z nej bude chcieť prinajmenšom zázrak... Sanem zohrá divadielko, za aké by sa nemusela hanbiť ani profesionálna herečka. Samozrejme, nie len tak bezdôvodne - má na to totiž naozaj pádny dôvod. A úžasného sparring partnera ako bonus!

To, že Erman s Çolpan sú skvelý tím a žiadni nepriatelia si ako prvý všimne Yıldırım, no nezvolí si práve najšťastnejší spôsob, ako im otvoriť oči...

Sledujte v stredu, 21. februára, o 19.00!

Teraz ti urobím zo života skutočné peklo!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie