Yıldırıma trápi, ako veľmi Azra pri pohľade na flirtujúceho Sergena trpí

No netrvá dlho a uvedomí si, že z úplne iného dôvodu, ako spočiatku predpokladal...

Neyran (Sevcan Yaşar) z duše neznáša prekvapenia a prehry, na poradí v podstate nezáleží. Po debakli pred médiami by sa rada vyhla podobným nečakaným odhaleniam, takže asi neprekvapí, že po napätom rozhovore s ako vždy arogantným Korayom (Engin Hepileri) vôbec nie je v pohode... Sergen (Sarp Akkaya) sa zoznámi s Neyraninou asistentkou – milou a šikovnou, no sústavne nedoceňovanou a ponižovanou. Sanem (Gökçe Eyüboğlu) pomôže nešťastnému Vuralovi (Fırat Altunmeşe) v možno najťažšej chvíli jeho života znova si nájsť cestu k malej Aline (Mila Kasarcı). Azra (Gökçe Bahadır) navštívi ženu, ktorej svedectvo by mohlo výrazne zamiešať karty v rozvodovom konaní Melisy (Sinem Uslu) a Koraya. Ženu, ktorá má, žiaľ, panický strach svedčiť... Všetkým vo firme padnú sánky, keď im Erman (Erdal Küçükkömürcü) predstaví najnovšiu posilu. Správne, Çolpan (Sumru Yavrucuk)! Hoci sa zdá, že sú na dne, Neyran a Koray majú v rukáve ešte jedno eso. Neľudské, kruté a podlé eso.

Galéria

Ťažko povedať, kto utrpí väčší šok pri pohľade na Vurala „v civile“ – či príšerná snobka Çolpan, alebo Sanem, ktorá až príliš dobre vie, čo bude nasledovať...? Yıldırıma (Yiğit Kirazcı) trápi, ako veľmi Azra pri pohľade na flirtujúceho Sergena trpí. No netrvá dlho a uvedomí si, že z úplne iného dôvodu, ako spočiatku predpokladal... Akoby situácia doma nebola už i tak dosť čudná a trápna, stane sa v sekunde ešte čudnejšou a ešte trápnejšou, keď sa neohlásený zjaví Faruk (Cevdet Arıcılar). A po ďalších novinkách ešte strelenejšou... Po sérii extrémne frustrujúcich – a totálne zbytočných - pracovných pohovorov s kandidátmi na post jej asistenta či asistentky si Çolpan uvedomí, že tú jedinú správnu má po celý čas priamo pod nosom!

Nestáva sa to síce často, no aj ľudia pritlačení chrbtom k múru občas dokážu prekročiť svoj tieň a urobia správnu vec... Tak ako práve dnes.

Sledujte vo štvrtok, 22. februára, o 19.00!

Teraz už rozumiem, prečo si ťa Sanem vybrala...!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie