Azra, Sanem a Güneş sa konečne zoznámia s najmladšou sestrou Deniz!

Mohlo to síce dopadnúť aj lepšie... No, vzhľadom na okolnosti, pokojne aj horšie.

Sanem (Gökçe Eyüboğlu) vďaka kolegovi İsmetovi (Ufuk Özdemir) napadne, ako možno predsa len pomôcť nešťastnému Yalınovi (Bertan Asllani) zachrániť vzťah jeho rozhádaných rodičov Nursen (Nurhayat Boz) a Zafera (Ahmet Erkut). Hızır (Anıl Çelik) kvôli kolegovi, ktorý ho sprosto oklame, aby sa znemožnil, príde o prácu. A nie, nejde ani o náhodu, ani o zlý vtip, ktorý vypálil inak, ako bolo plánované... Aj keď sa arogantný právnik Defne (Burcu Gölgedar) veľmi snaží ich zastrašiť, Azra (Gökçe Bahadır) s Ermanom (Erdal Küçükkömürcü) statočne bojujú za svojho rozhodne nie každodenného klienta. Sanem, Güneş (Tülin Ece) a Yalın sa pokúsia tú prekliatu záležitosť so Zaferom urovnať. Len škoda, že to celé postavia na lži... Darček pre nevestu od Ermana urobí na Çolpan (Sumru Yavrucuk) veľký dojem. Naopak, Faruka (Cevdet Arıcılar) neprehliadnuteľne rozladí. Ako sa asi dalo predpokladať, optimistický plán sprisahancov vôbec, ale vôbec nedopadne podľa ich predstáv.

Galéria

Sergen (Sarp Akkaya), odhodlaný zabrániť rozvodu za každú cenu, pokračuje vo svojom hanebnom pláne. Dobrákovi Hızırovi sa podarí zdanlivo nemožné – zapriahne do práce ulievačov Güneş a Yalına! Yıldırım (Yiğit Kirazcı), na rozdiel od Azry, neverí Sergenovi ani nos medzi očami. A tak ho vo voľnom čase sleduje. Azra, Sanem a Çolpan pripravia Güneş tradičný večer henny. Teda, v prípade totálne rozhodenej nevesty brániacej sa zubami-nechtami skôr netradičný. Azra, Sanem a Güneş sa totiž konečne zoznámia s najmladšou sestrou Deniz (Alara Turan)! Mohlo to síce dopadnúť aj lepšie... No, vzhľadom na okolnosti, pokojne aj horšie. Neyran (Sevcan Yaşar) opäť dokáže, že nemá ani hrdosť, ani chrbtovú kosť.

Ukáže sa, že Yıldırım nie je jediný, kto je na Sergena príšerne napálený. To, že klame, totiž vie ešte niekto – a rozhodne to nemieni nechať len tak!

Sledujte v utorok, 27. februára, o 19.00!

Myslím, že trochu podceňujú vašu inteligenciu...!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie