Vďaka Azre majú Hızır a Ece opäť dôvod na úsmev

Aj keď je všetkým trom jasné, že ich ešte čaká veľmi dlhý a veľmi, veľmi ťažký boj...

Na svadbe Güneş (Tülin Ece) a Yalına (Bertan Asllani) sa takmer všetci skvelo bavia a aspoň na chvíľku tak zabudnú na vlastné trápenia a starosti. Návšteva Defne (Burcu Gölgedar) malú Ece (Beren Gençalp) veľmi rozruší. Na rozdiel od dobráka Hızıra (Anıl Çelik) totiž neverí ani jej okato hranej kajúcnosti. A nanešťastie sa nemýli... Çolpan (Sumru Yavrucuk) má zvláštny pocit, akoby zrazu z miestnosti vymizol všetok kyslík, keď jej neprehliadnuteľne vyčerpaný Faruk (Cevdet Arıcılar) povie, že je to najlepšie, čo ho v živote stretlo. Po smutnom rozhovore s malou Alina (Mila Kasarcı) si Sanem (Gökçe Eyüboğlu) uvedomí, že opäť prehrala... Hanebne oklamané úrady, žiaľ, ešte dnes večer rozdelia Hızıra a Ece. Rovnako ako pred rokmi po uši zamilovaný Yıldırım (Yiğit Kirazcı) si od Azry (Gökçe Bahadır) ukradne jediný sladký bozk. Ani jeden z nich netuší, že tento okamih mal nie jedného, ale hneď dvoch neželaných svedkov – a obom zlomil srdce. Keď Güneş s Deniz (Alara Turan) zistia, že im rodičia klamali, nahnevané sa rozhodnú hneď a zaraz konfrontovať otca. No už je príliš neskoro... Pre všetkých.

Galéria

Rozhodnutie zanechať všetky Farukove akcie v právnickej firme výlučne Deniz vzbudzujú vo väčšine vedenia nie celkom bezdôvodné obavy. Každá zo sestier Cevherových sa so smútkom vyrovnáva po svojom, spoločné majú prakticky len jedno – postupne strácajú pevnú pôdu pod nohami. Sanem žiaľ utápa v alkohole, Güneş začína veriť, že sú s Yalınom prekliati (alebo aspoň ona určite)... Len Azra sa ako-tak drží, no je veľmi zraniteľná. Yıldırım cíti v kostiach, že Sergen (Sarp Akkaya) len zneužíva situáciu. Nemá však žiadne dôkazy, ani jeden jediný. Denizina zatrpknutá mama Nazan (Demet İyigün) sa vo firme predvedie zo svojej najhoršej stránky. No ako sa do hory volá...! j keď je všetkým trom jasné, že ich ešte čaká veľmi dlhý a veľmi, veľmi ťažký boj, vďaka Azre majú Hızır a Ece opäť dôvod na úsmev.

Zdalo sa to možno nemožné, no Sanem a Deniz prekvapivo rýchlo nájdu spoločnú reč. Vďaka ich nezmieriteľným matkám! Sanem sa v bare zoznámi s tajomným cudzincom (Serkan Altunorak) – a nepadnú si práve do rany...

Sledujte v stredu, 28. februára, o 19.00!

No tak, Sergen - ak toto nie je tvoja hra... Tak ja sa nevolám Yıldırım!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie