Sanem má vo všetkom jasno, Çolpan a Güneş sa môžu hoc aj postaviť na hlavu!

Svoj názor a rozhodnutie týkajúce sa Deniz nezmení. No bude to bez debaty chcieť nový plán...

Azra (Gökçe Bahadır) sa po rozvode cíti nekonečne unavená a sklamaná. No je to len ako búrka v pohári v porovnaní s tým, čo sa odohráva v doráňanej duši Miray (Esma Yılmaz), ktorú okolnosti prinútili predčasne dospieť... Keď sa im Bora (Serkan Altunorak) – nový, neželaný spoločník právnej kancelárie Arsen-Cevherová – predstaví plným menom, v Ermanovi (Erdal Küçükkömürcü) a Çolpan (Sumru Yavrucuk) zahrká ako v starých hodinách. Niečo im to hovorí, no ich spomienky sú stále zahmlené... A tak keď im trochu osvieži pamäť a doplní pár informácií, ktoré dosiaľ nepoznali, je čas zahĺbiť sa do starých, dávno zabudnutých spisov... Napriek matkám rozhádaným na život a na smrť sú si Sanem (Gökçe Eyüboğlu) a Deniz (Alara Turan) ako sestry zrazu ešte bližšie, aj keď sa poznajú len veľmi krátko. Je neskutočná irónia, že človek, ktorý galantne bráni Çolpan pred až strach arogantným chlapom, ktorý sa správa, akoby mu vo firme všetko patrilo, je ten, ktorému ešte donedávna nevedela ani na meno prísť... Správne, Yıldırım (Yiğit Kirazcı). Keďže s jej právnikom nie je rozumná reč, Azra sa na stretnutí s protistranou obráti priamo na Defne (Burcu Gölgedar). Ide predsa o Ece (Beren Gençalp). Keď Sergen (Sarp Akkaya) napokon ukáže svoju pravú tvár v plnej nahote, vo firme exmanželky spôsobí škandál, aký si nik z prítomných nepamätá. Paradoxne z neho vyjde v podstate ako víťaz – získa totiž cenného spojenca. A nielen to!

Galéria

Osud Azre a Yıldırımovi, ktorých udalosti posledných dní a týždňov veľmi zblížili, v správnej chvíli pripomenie onen zvláštny daždivý deň, keď sa po nekonečných pätnástich rokoch odlúčenia opäť stretli. Kým Erman a Çolpan sa pustia do prečesávania svojich starých prípadov, Sanem pátra po zradcovi vo vlastných radoch. Pretože vôbec nepochybuje o tom, že Bora má vo firme svojho nohsleda! Reakcia Erena (Rüzgar Doruk Özmil) a Mercan (Ela Naz Koçak) na rozvod nešťastnú Azru temer zabije. Nuž, Sergen zjavne nemárnil čas. Ťažko povedať, či je Borov smutný príbeh, ktorý naservíruje Sanem, skutočne pravdivý, alebo ju ten nevyspytateľný chlap len nehanebne ťahá za nos...? Çolpan a Güneş (Tülin Ece) sa môžu hoc aj postaviť na hlavu, Sanem má vo všetkom jasno - svoj názor a rozhodnutie týkajúce sa Deniz nezmení! No bude to bez debaty chcieť nový plán...

Na dvojice vrcholne netaktných „kolegýň“ zareaguje Azra ako kráľovná. Naopak, Sanem sa Borovým arogantným prístupom nechá strhnúť k prudkej reakcii ako, ehm... Z tretej cenovej.

Sledujte v piatok, 1. marca, o 19.00!

Tak kto si? A čo od nás vlastne chceš?!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie