Azra s Efem sa vo firme postarajú o nezabudnuteľné divadielko

Hádajú a doťahujú sa totiž tak intenzívne a nahlas, že kto ich nepozná (ale i kto ich pozná), nepochybuje, že tí dvaja sú pár!

Çolpan (Sumru Yavrucuk) rozhodne nepatrí k ženám, ktoré často strácajú reč či len ťažko hľadajú slová v emocionálne vypätých situáciách. No dnes je presne taký deň, keď sa jej zásluhou Ermanovho (Erdal Küçükkömürcü) horúceho vyznania pritrafí jedno i druhé... Sanem (Gökçe Eyüboğlu) sa totálne rozsype uprostred rande s Borom (Serkan Altunorak). Dôvodom je telefonát, ktorý znova otvorí sotva zahojené rany. To, že si Miray (Esma Yılmaz), Eren (Rüzgar Doruk Özmil) a Mercan (Ela Naz Koçak) v Azrinej (Gökçe Bahadır) neprítomnosti „podajú“ Efeho (Barış Kılıç), berie sympatický právnik celkom športovo. No zrazu sa ako veľká voda dovalí nepozvaný hosť – Hande (Naz Elmas) - a bezohľadne doráňa nie jedno, ale všetky prítomné srdcia... Bora sa márne snaží zistiť, čo tak vykoľajilo jeho lásku, Sanem o tom nedokáže hovoriť. A tak urobí, čo robieva vždy, keď je toho na ňu priveľa – ujde. Efe je veľmi prekvapený tým, ako sa Azra zachová. Ale aj vďačný a dojatý. Nikoho podobného nepozná. Nikoho. Tak ako vždy, keď niektorá z nich čelí veľkej kríze či dileme, mladé Cevherové narýchlo zvolajú sesterský babinec, po prvý raz už aj s Deniz (Alara Turan). A práve tá - naštvaná, že sa vždy všetko dozvie ako posledná - odpáli menšiu bombu.

Galéria

Ak by Hande vedela, aká je vo svojej nezdravej ublíženosti nespravodlivá k Azre, zrejme by sa od hanby pod zem prepadla. Lenže to nevie... Sanem zaskočí na smrť unaveného Yalına (Bertan Asllani) návrhom, že sa na tri hodinky postará o maličkú Çolpansu. Samozrejme, nie bez postranných úmyslov... Nič netušiaci Bora šokujúcim odhalením takmer zvráti prípad, v ktorom proti sebe stoja Azra a Hande. Takmer, pretože Hande v sebe zrazu znova objaví stratenú bojovnosť. Keď Sanem požiada strýka Tekina (Sait Genay) o pomoc, podľa očakávania tvrdo narazí. No našťastie má v rukáve tajný tromf... Azra s Efem sa vo firme postarajú o nezabudnuteľné divadielko. Hádajú a doťahujú sa totiž tak intenzívne a nahlas, že kto ich nepozná (ale i kto ich pozná) nepochybuje, že tí dvaja sú pár!

Bora sa nemôže zbaviť nepríjemného zvieravého pocit v oblasti žalúdka. Má skrátka strach, že Sanem stratí. Nanešťastie, jej čudné správanie – a jeden odkaz určený len pre jej krásne oči – ho v týchto obavách ešte utvrdia...

Sledujte v pondelok, 25. marca, o 19.00!

Vyhlás nejakej žene vojnu a potom sa dívaj - uvidíš, čo bude!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie