Dva dni... Je to veľa či málo? Nuž, na dramatickú zmenu života to úplne stačí!

Na vlastnej koži sa o tom presvedčia Sanem s Borom, Çolpan s Ermanom i Azra s Efem.

Sanem (Gökçe Eyüboğlu) si ešte na žiadne stretnutie v živote nevyberala šaty a šperky tak starostlivo, ako na to dnešné. Nečudo, ide predsa o Boru (Serkan Altunorak) – a na žiadnom mužovi jej ešte tak veľmi nezáležalo, ako práve na ňom... Azra (Gökçe Bahadır) s Hande (Naz Elmas) zohrajú počas masáže scénku, za ktorú by sa, bez preháňania, nemuseli hanbiť ani sólistky činohry národného divadla! Nezdravou žiarlivosťou zaslepený Bora sa neuveriteľne sekne pri konfrontácii Saneminho domnelého milenca. Ešteže to dotyčný zoberie s humorom – hoci spočiatku to tak veľmi nevyzerá... Azra, Hande a Efe (Barış Kılıç) s trochou šťastia zistia, čo potrebovali. Sanem sa pokúsi uzmieriť strýka Tekina (Sait Genay) s mamou (Sumru Yavrucuk) a Ermanom (Erdal Küçükkömürcü). No napokon má ona sama čo robiť, aby po prekvapivom odhalení niekomu od hnevu nevykrútila krk... Správne Borovi! Tekin uštedrí Çolpan ukážkovú lekciu z láskyplnej súrodeneckej manipulácie. Koniec koncov, ani jeden z nich už nemá ďalších štyridsať rokov na to hrať sa na urazeného či nepochopeného. Rozvodové konanie Demet (Olcay Yusufoğlu) a Kerema (Görkem Mertsöz) naberie po prekvapivom zvrate smer, aký ani jedna zo strán nečakala... Zdá sa, že na rozdiel od Azry, pre ktorú je predstava ich dvoch ako páru skrátka absurdná, Efemu sa celkom pozdáva.

Galéria

Dva dni... Je to veľa či málo? Nuž, na to, aby sa vám dramaticky zmenil život, to úplne stačí. Na vlastnej koži sa o tom presvedčia Sanem s Borom, Çolpan s Ermanom i Azra s Efem. Samozrejme, nedá sa to ani len porovnať so šokom, ktorý čaká muža menom Aziz (Timur Ölkebaş), keď sa zrazu po piatich rokoch preberie z kómy - a jeho niekdajšiu lásku Nagehan (strong>Enginay Gültekin) a najlepšieho priateľa Ekrema (Şerif Bozkurt). Tento prípad však závažným spôsobom ovplyvní aj vzťah jedného z vyššie spomenutých párov... Tekin už má dosť zbytočného chodenia okolo horúcej kaše, a tak sa rozhodne pozhovárať s Ermanom „ako chlap s chlapom“.

Sanem má čo robiť, aby atraktívnej organizátorke svadieb, ktorou je Bora zjavne očarený (hoci nemožno úplne vylúčiť, že to len veľmi presvedčivo predstiera), nevyškriabala oči už pri zoznámení!

Sledujte v utorok, 26. marca, o 19.00!

Efe, kto zomrel? Dostal si zlú správu?

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie