Okaté zvádzanie svadobnej koordinátorky Boru neprehliadnuteľne vydesí

Hra-nehra, toto už prestáva byť smiešne... Potrebuje, aby ho niekto zachránil – najlepšie Sanem -, a to hneď!

Hande (Naz Elmas) sa šokujúce novinky o Azizovi (Timur Ölkebaş) dozvie od Nagehan (strong>Enginay Gültekin), s ktorou sa po tragédii, čo pred piatimi rokmi životy oboch obrátila hore nohami, spriatelili. No i tak v sebe nenájde dostatok síl, aby kamarátku zastupovala v plánovanom rozvodovom konaní, preto sa rozhodne požiadať o láskavosť tú najlepšiu právničku, akú pozná - Çolpan (Sumru Yavrucuk). Sanem (Gökçe Eyüboğlu) a Bora (Serkan Altunorak) v záujme najnovšieho prípadu predstierajú, že sa chcú expresne vziať. Teda, skôr musia, včera bolo neskoro... Aj keď mu to nie je veľmi pochuti, Yalın (Bertan Asllani) pod svokriným miernym nátlakom napokon súhlasí, že pre ňu bude špicľovať. Ako inak, Sanem a Boru! Ťažko povedať, kto je viac prekvapení nečakaným výberom právnika protistrany – Azra (Gökçe Bahadır) alebo Erman (Erdal Küçükkömürcü)? No Efe (Barış Kılıç) hneď vie, odkiaľ vietor fúka... Keď Yalın zistí, čo sa chystá, prezieravo zalarmuje Güneş (Tülin Ece).

Galéria

Maličká Çolpansu, ktorá po celý čas zúfalo plače a narieka, akoby ju na nože bral, v sekunde stíchne, keď ju vezme do náručia človek, u ktorého sa jej očividne páči a cíti sa uňho v bezpečí... Efe. Trápne okaté zvádzanie svadobnej koordinátorky Boru neprehliadnuteľne vydesí. Hra-nehra, toto už prestáva byť smiešne... Potrebuje, aby ho niekto zachránil – najlepšie Sanem -, a to hneď! Dôvody, pre ktoré sa Nagehan chce rozviesť s Ekremom (Şerif Bozkurt), vyrazia dych nielen jemu. Nečudo, že viacerí prítomní právnici začnú pochybovať, či robia správnu vec... Azra je nadšená, keď jej mama, aj keď nie celkom dobrovoľne, prizná, že je zamilovaná. Konečne!

Ako v prvý deň stále rovnako zamilovaný Erman zariskuje a staví všetko na jednu kartu, len aby sa jeho tvrdohlavá celoživotná láska stala jeho druhou polovicou nielen v jeho srdci, ale i oficiálne – pred zrakmi boha aj ich najbližších...

Sledujte v stredu, 27. marca, o 19.00!

Keby si nevedela, že ide o klamstvo, už dávno by si vybuchla ako bomba!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie