Pomoc! Hrozí, že pravda o svadbe praskne v tej najnevhodnejšej chvíli

A Sanem, žiaľ, urobí osudovú chybu, keď spanikári a nemysliac na následky odpáli bombu, ktorá najviac doráňa ju a Boru.

Postupné odhaľovanie detailov večera, z ktorého si Sanem (Gökçe Eyüboğlu), Bora (Serkan Altunorak) a Güneş (Tülin Ece) prakticky nič nepamätajú, je prekvapivo zábavné, ale, vzhľadom na okolnosti, i trošku trápne. Zatiaľ však nevysvetľuje to, čo ich zaujíma zo všetkého najviac... Kde, preboha, je Yalın (Bertan Asllani)? Dobrá duša Ceylan (Deniz Gündoğdu) nechtiac poriadne zavarí Çolpan (Sumru Yavrucuk) a Ermanovi (Erdal Küçükkömürcü) – ale i sama sebe -, keď v dobrej viere, že svojich obľúbencov chráni, narozpráva Tekinovi (Sait Genay) neuveriteľné klamstvá. To, s kým má vlastne dočinenia, totiž zistí príliš neskoro... Bez ohľadu na všetky ich nedorozumenia by len slepý nevidel, že Efemu (Barış Kılıç) a Azre (Gökçe Bahadır) jednému na druhom veľmi záleží. Tak veľmi, že jemu jedinému dokáže adresovať slová, ktoré nikdy nestihla povedať tomu, koho ušiam a srdcu boli určené... Yıldırımovi (Yiğit Kirazcı). A keď sa jeden druhému vyplačú na ramene, obom padne obrovský kameň zo srdca a z pliec všetko ťaživé napätie. Konečne. Çolpan náhodou odhalí pravdu o hádke Ekrema (Şerif Bozkurt) a Aziza (Timur Ölkebaş) v ten prekliaty deň. Pravdu, ktorá by mohla všetko zmeniť... No len za predpokladu, že sa ju dozvie i Nagehan (strong>Enginay Gültekin), a to skôr, než podpíše rozvodové papiere!

Galéria

Aj keď si asi každý myslí, že celkom presne vie, čo pravá láska je, v skutočnosti mnohí nemajú ani len hmlistú predstavu a riadia sa len tým, čo poznajú z kníh, filmov, či rozprávania ostatných. A preto často chybujú. Aby sa to nestalo i Nagehan, bude musieť pochopiť, že ak ide o lásku, správne rozhodnutie nemožno urobiť hlavou, ale len a len srdcom. A že takéto rozhodnutie zároveň, aj keď to znie kruto, nikdy nemôže byť nesebecké... Sanem, Bora a Güneş si podajú diablicu Dilaru. Úspech však slávia len polovičný, po Yalınovi totiž stále niet ani stopy! Nečudo, pretože to, kde ten neborák skončil – a koho vinou -, by nikoho zo zainteresovaných nenapadlo ani za triezva, nieto ešte pod vplyvom. Pomoc! Hrozí, že pravda o svadbe praskne v tej najnevhodnejšej chvíli... A Sanem, žiaľ, urobí osudovú chybu, keď spanikári a nemysliac na následky odpáli bombu, ktorá najviac doráňa ju a Boru.

Zatiaľ nik netuší, akým peklom si za zatvorenými dverami prechádza nežná Gülistan (Dilara Sümbül), pestúnka malého synčeka Şeydy (Pelin Ermiş) a Barana (Uğur Karabulut)...

Sledujte v stredu, 3. apríla, o 19.00!

Ako to, že sme tú noc vôbec prežili?!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie