V snahe uzemniť „nehodnú dcéru“ Çolpan zničujúco zasiahne iné srdce...

Karty sú, žiaľ, nielen rozdané nanovo, ale i odhalené. A pravda, žiaľ, nech už sa vraví čokoľvek, nie vždy oslobodzuje.

Azra (Gökçe Bahadır) nedokáže myslieť na nič iné, len na zúfalstvo, bezmocnosť a strach v tvári Gülistan (Dilara Sümbül) v momente, keď na tej prekliatej streche priamo pred jej očami so zvláštnym úsmevom na tvári vykročila do prázdna... Keď si Efe (Barış Kılıç) všimne chlapíka, ktorý ho aj s jeho láskou už istý čas dosť neobratne sleduje, nemárni čas zbytočnými zdvorilostnými floskulami a rovno ho konfrontuje! Ermanov (Erdal Küçükkömürcü) návrh Çolpan (Sumru Yavrucuk) evidentne zaskočí, preto sa pokúsi z nepríjemnej situácie vykľučkovať. Na veľkú smolu Sanem (Gökçe Eyüboğlu) a Boru (Serkan Altunorak), tým je akákoľvek jej ústretovosť (alebo aspoň pokus o ňu) pre dnešok vyčerpaná... Spočiatku v podstate úplne jednoznačný prípad Cana Derina (Fatih Gülnar) sa každým dňom viac a viac zamotáva. A aj v prípade Gülistan nastane zaujímavý posun – čoraz viac nitiek totiž smeruje k Şeyde (Pelin Ermiş)! Netrvá dlho, než si bystrá Sanem dá dve a dve dokopy a všetky dieliky zo zdanlivo rôznych a nekompatibilných skladačiek s rachotom zapadnú presne na svoje miesta. Teraz už len dokázať, že sa nemýli... Mimochodom, úplne rovnaká neľahká úloha, no v inom prípade – a s ešte väčším potenciálnym rizikom pre život a budúcnosť ich klienta (teda, klientky), čaká Efeho a Azru!

Galéria

Borov pokus udobriť sa so svokrou a celú tú pre obe strany zbytočne frustrujúcu záležitosť konečne urovnať dopadne podľa očakávania... Neúspechom. Şeyda, presvedčená, že už nemá čo stratiť, zájde do nemocnice za vážne zranenou Gülistan, dokončiť, čo začala – definitívne zniesť to bezbranné úbožiatko zo sveta! Sanem a Bora požiadajú o pomoc s Canovým čoraz neprehľadnejším prípadom spriateleného policajného dôstojníka Tajfuna. S veľmi zaujímavým výsledkom... Bora a Erman spoja sily, aby svoje nepolepšiteľné lásky prinútili umúdriť sa. S fatálnymi následkami - v snahe uzemniť „nehodnú dcéru“ totiž Çolpan zničujúco zasiahne iné srdce...

Karty sú, žiaľ, nielen rozdané nanovo, ale i odhalené. Nanešťastie, žiadne slová, hoci miliónkrát a z celého srdca úprimne oľutované, už nikdy nemožno vziať späť. Pravda totiž, nech už sa vraví čokoľvek, nie vždy oslobodzuje.

Sledujte v utorok, 9. apríla, o 19.00!

Vráť sa k svojmu diabolskému ja - vtedy vieme, na čom sme!

Celá epizóda na Voyo

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie