Statočný a krásna: 92. a 93. epizóda

Statočný a krásna: 92. a 93. epizóda

Všetci sú v šoku, keď sa nielen v Korludağu, ale v celom Turecku ako lesný požiar rozšíri správa o Rızovej smrti.

Rıza (Yiğit Özşener) je s peklom, ktoré po sebe zanechal, očividne maximálne spokojný. Zdá sa, že jeho úteku do zahraničia už nikto a nič nezabráni... Sühan (Tuba Büyüküstün) a Cesurovi (Kıvanç Tatlıtuğ) – a nielen im - padne zo srdca obrovský kameň, keď sa dozvedia, že bábätko i budúca mamička sú v poriadku a mimo ohrozenia. Zdá sa, že Cahide (Sezin Akbaşoğulları) zbiera odvahu, aby Korhanovi (Erkan Avcı) povedala, čo vie o tom, čo postretlo jeho milovanú sestru. Lenže než sa stihne rozhýbať, už je aj vhodný moment nenávratne preč... Či už si oňho robí naozaj starosti, alebo tým opäť sleduje len vlastné sebecké záujmy, ťažko povedať, no Hülya (Zeynep Kızıltan) o Cesurovom zúrivom výstupe a Tahsinovej (Tamer Levent) zvláštnej reakcii naň povie jeho synovi. Do vily Korludağovcov sa v nestráženej chvíli nepozorovane vkradne maskovaná postava, ktorá tam očividne neprišla na zdvorilostnú návštevu. Niet pochýb, že sa v dome vcelku obstojne vyzná – neomylne totiž zamieri rovno do spálne Sühan a Cesura... Mihriban (Devrim Yakut) je zhrozená a znechutená z ďalšej podlosti, ktorej sa dopustil jej Bülent (Serkan Altunorak). Svojho syna už vôbec nespoznáva...

Je už hlboká noc, no Cesur ešte stále jazdí krížom-krážom po Korludağu v zúfalej snahe nájsť nezvestného svokra, no márne. Jeho snaha je korunovaná úspechom až na poslednom mieste, ktoré sa rozhodne prehľadať – a to už nad obzorom svitá! Tahsina však nájde v takom zúboženom stave, že už je len tieňom muža, ktorým kedysi bol a potrebuje pomoc psychiatra... Mihriban sa obáva, že sa jej syn nadobro zbláznil, pomôcť mu však nevie, pretože on jej pomoc zúrivo odmieta. Všetci sú v šoku, keď sa nielen v Korludağu, ale v celom Turecku ako lesný požiar rozšíri správa o Rızovej (Yiğit Özşener) smrti.

Hoci to predtým vyzeralo absolútne nereálne, Tahsin sa očividne zotavuje rýchlejšie ako všetci predpokladali. Ešte stále si síce mnoho vecí nepamätá, no opäť už je zádrapčivý a autoritatívny ako vo svojich najlepších časoch!

Sledujte v pondelok, 6. marca, o 11.15 a v utorok, 7. marca, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie