Statočný a krásna: 94. a 95. epizóda

Statočný a krásna: 94. a 95. epizóda

Sühan a Cesur, ktorí práve začínajú novú etapu života – spoločnú, bok po boku -, zatiaľ nepoznajú strašnú pravdu. Našťastie...

Nešťastná Mihriban (Devrim Yakut) navrhne prokurátorovi Serhatovi (Serdar Özer), že sa vo výsluchovej miestnosti porozpráva so synom (Serkan Altunorak) – a ak skutočne urobil to, z čoho ho vinia, čomu však ona odmieta uveriť, dosiahne, aby sa priznal... Po jeho šokujúcej výpovedi sa pátranie rozbehne s novou intenzitou a vzápätí na výsluchu Bülenta vystrieda Hülya (Zeynep Kızıltan)! Turanovi, ktorému hrozí za mrežami riadna pálka, počas ďalšieho výsluchu už nie je veľmi do reči, hoci je nad slnko jasnejšie, že ten darebák niečo vie. Niečo, čo by mohlo znamenať prielom vo vyšetrovaní... Krátko nato Korhana (Erkan Avcı), Sühan (Tuba Büyüküstün) a Cesura (Kıvanç Tatlıtuğ) riadne zaskočí, keď si polícia príde do vily Korludağovcov po Cahide (Sezin Akbaşoğulları)! Krátko nato, ako Tahsin (Tamer Levent) náhodou zistí, že sa oženil s Adalet (Nihan Büyükağaç), hoci si to nepamätá, odhalí o svojej neprítomnej láske niečo ešte šokujúcejšie... Cesur s výdatnou pomocou všetkých priateľov a blízkych pripraví Sühan nádherné prekvapenie, ktorým jej úplne vyrazí dych.

To, čoho sa v kútiku duše všetci obávali, je pravda – krutý diabol Rıza (Yiğit Özşener) žije - a, čo je ešte horšie, je stále v Korludağu...! Sühan a Cesur, ktorí práve začínajú novú etapu života – spoločnú, bok po boku -, však zatiaľ strašnú pravdu nepoznajú. Našťastie... Cahide je stále viac a viac nahnevaná, pretože všetci hneď uverili, že to ona otrávila švagrinú - a nik o tom nepochybuje ani dnes, keď nevinná sedí za mrežami. Tahsinovi nik neverí, že videl Rızu. A vlastne i on sám o tom trochu pochybuje. No niekto jeho slovám predsa len uverí... Cesur. A netrvá dlho, kým opodstatnenie jeho podozrenia podmuruje i nevyvrátiteľný dôkaz!

Prokurátor Serhat má nie jeden, ale hneď dva dôvody, prečo Hülyu znova predvolať na výsluch. O ten prvý sa postará Cahide, o druhý... Cesur.

Sledujte v utorok, 7. marca, o 11.20 a v stredu, 8. marca, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie