Statočný a krásna: 100. a 101. epizóda - FINÁLE

Statočný a krásna: 100. a 101. epizóda - FINÁLE

Čo ak by svet nebol takým bezútešným miestom, akým je dnes? Čo ak by životy nikoho z Korludağu nikdy neotrávil jed menom Rıza? Čo ak...?

Vďaka telefónu neznámeho dobráka sa nešťastnej Sühan (Tuba Büyüküstün) podarí na chvíľku spojiť s Cesurom (Kıvanç Tatlıtuğ), no šťastie rýchlo znova odvráti svoju tvár. Vráti sa totiž Rıza (Yiğit Özşener) – a keď pochopí, čo počas jeho neprítomnosti stalo, úplne nad sebou stratí kontrolu! Na smrť vystrašenej Sühan sa ho síce podarí zraniť, no tým toho nemilosrdného bastarda, čo nepozná zľutovanie, len vyprovokuje k ešte väčšej krutosti, a tak keď Cesur a Tahsin (Tamer Levent) konečne nájdu najdôležitejšiu ženu svojich životov, naskytne sa im hrôzostrašný pohľad, ktorý už nikdy, až do smrti, nedokážu vytesniť zo svojich spomienok, myšlienok a nočných môr. Kto by si pomyslel, že v najťažších chvíľach nešťastnej Cahide (Sezin Akbaşoğulları), ktorá pred všetkými tají, že ochromujúci smútok zvláda len preto, že nielen v snoch, ale i za bieleho dňa vída nebohého manžela (Erkan Avcı), najviac pomôžu slová ženy, ktorú by iná na jej mieste zrejme už dávno navždy zavrhla... Správne, Hülya (Zeynep Kızıltan). No Cahide nie je jediná, kto zo žiaľu akoby pomaly prichádzal o rozum, i zúfalo osamelý Cesur vedie dlhé fiktívne rozhovory s milovanou ženou. No kým ostatná sa už začínajú zmierovať s tým, že nikdy viac nebudú počuť jej šťastný smiech, on sa odmieta vzdať nádeje. Tahsin je veľmi, veľmi nešťastný. A obzvlášť ťažko nesie, že zať, ktorý teraz stojí pred nezávideniahodným a nekonečne bolestným rozhodnutím, ho nezasypáva žiadnymi výčitkami, hoci on sám ich cíti a nedovolia mu pokojne spávať.

O tom, či je Rıza šialený, a tým pádom za svoje zločiny nebude po zásluhe pykať v base, ale skončí v blázinci, majú rozhodnúť psychiatri. Podľa Cesura je to absurdné, on má vo veci jasno - Rıza šialenstvo len predstiera, aby vyviazol beztrestne a skôr či neskôr mohol znova pokračovať vo svojich krutostiach! No čo ak by svet nebol takým bezútešným miestom, akým je dnes? Čo ak by sa Sühan a Cesur zoznámili a zaľúbili za úplne iných okolností? Čo ak by pani Fügen (Tilbe Saran) a Korhan stále žili, Tahsin by bol k svojim najbližším i úplne cudzím milý a láskavý a životy nikoho z Korludağu by nikdy neotrávil jed menom Rıza? Čo ak...?

Vraví sa, že na každého raz dôjde. A tiež, že nepriateľ môjho nepriateľa je môj priateľ. A preto Tahsin a Cesur, aj keď to dnes medzi nimi neškrípe o nič menej ako predtým, opäť spoja sily, aby Rızu zastavili raz a navždy. Z veľkej lásky k Sühan však jeden z nich ich dohodu vzápätí poruší...

Sledujte v piatok, 10. marca, o 11.15 a v pondelok, 13. marca, o 10.45!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie