Statočný a krásna: 98. a 99. epizóda

Statočný a krásna: 98. a 99. epizóda

V ten najsmutnejší deň v živote kedysi veľkého Tahsina Korludağa pri ňom stojí jediná osoba, tá najmenej pravdepodobná zo všetkých... Mihriban.

Sotva Korhan (Erkan Avcı) dobehne do pôrodnice, jeho vydesený výraz v tvári vystrieda ten najšťastnejší, najúprimnejší úsmev, keď spoza dverí, za ktoré ho stráž nemôže vpustiť, začuje plač dieťatka... Hoci jej synček je už konečne v bezpečí, Banu (Gözde Türkpençe) sa už len pri myšlienke na Rızu (Yiğit Özşener) stále chveje od strachu ako osika. Len vďaka prokurátorovi Serhatovi (Serdar Özer), ktorý teraz osobne dohliada na ich bezpečie - a to nielen z profesionálnej zdvorilosti -, sa nezloží, keď jej ten sviniar znova zavolá! Pri pohľade na drobčeka, ktorý je odpoveďou na všetky ich modlitby, Korhan a Cahide (Sezin Akbaşoğulları) uveria, že nový začiatok, v ktorý sa už ani neodvažovali dúfať, majú na dosah ruky. Polícia v spolupráci s prokurátorom, Banu a Cesurom (Kıvanç Tatlıtuğ) pripravuje finálny zásah proti Rızovi. Lenže ten je, žiaľ, ako vždy, nie jeden, ale hneď niekoľko krokov pred nimi, a tak kým oní ho čakajú na jednom mieste, kde volavku robí Cesur, ten diabol v ľudskej koži sa objaví na opačnom konci Korludağu - aby si vzal, čo chce, hoc aj cez mŕtvoly. A to doslova... Keď Reyhan (Işıl Dayoğlu) zistí, čo sa stalo, úplne sa zosype. Şirin (Irmak Örnek) a Kemal (Firat Altunmeşe), sami v hlbokom šoku, ju nedokážu nijako utíšiť, ani upokojiť. Tahsin (Tamer Levent) je nekonečne šťastný, že sa konečne dočkal vytúženého vnúčaťa. O nepredstaviteľnej hrôze v dome svojho zaťa zatiaľ, rovnako ako nik ďalší z mestečka, ani len netuší.

Život má občas zvláštny, ako najtemnejšia noc čierny zmysel pre iróniu, a tak v ten najsmutnejší deň v živote kedysi veľkého Tahsina Korludağa pri ňom stojí jediná osoba, tá najmenej pravdepodobná zo všetkých... Mihriban (Devrim Yakut). Iní by sa v tejto situácii všadeprítomným médiám vyhýbali ako čert kríž, Cesur sa ale rozhodne ísť opačnou cestou – využiť ich a požiadať ich prostredníctvom o pomoc všetkých dobrých ľudí v Turecku. Nuž, zúfalé časy vyžadujú zúfalé riešenia!

Spočiatku sa to síce nezdá ako práve najlepší nápad, pretože vidina ponúknutej odmeny motivuje mnoho špekulantov vymýšľať si falošné informácie a svedectvá, no minimálne jedna stopa vyzerá naozaj sľubne...

Sledujte vo štvrtok, 9. marca, o 11.15 a v piatok, 10. marca, o 10.20!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie