Defne temer skamenie od strachu, že ju Deniz prezradí

Defne temer skamenie od strachu, že ju Deniz prezradí

Prineskoro, žiaľ, pochopí, akú obrovskú chybu urobila uzavretím dohody s diablom.

Ukáže sa, že Yasemin (Sinem Öztürk) nie je jediná, z koho môže mať Koray (Onur Büyüktopçu) hrôzu. Dnes ráno sa mu to napríklad stane v prítomnosti Defne (Elçin Sangu)! Ömer (Barış Arduç) napokon predsa len dá Yasemin druhú šancu – no len ako kolegyni vo firme, nie kamarátke. Podľa neho totiž už raz narušenú dôveru skrátka nemožno obnoviť. Nikdy... Keďže Sude (Melisa Şenolsun) splnila svoju časť dohody, Yasemin splní tú svoju a prezradí jej, kto je Sinanova (Salih Bademci) „Helena“. Korayovi temer vypadnú oči z jamôk, keď z okúňajúcej sa Defne konečne vylezie, koľko peňazí chce za to, že bude modelkou novej kampane. No nie je jediný, koho jej žiadosť nepríjemne prekvapí - Ömer je taký zaskočený a sklamaný nepochopiteľným konaním svojej lásky, že jej dá trpké ultimátum... Deniz (Devrim Yalçın) vždy vedel využiť slabinu každého neboráka, ktorý ani len netuší, s kým má tú česť, dnešok nie je výnimkou. A tou nešťastnou dušou nevedomky strkajúcou hlavu do pomyselnej oprátky... Je Defne. Hoci vonku leje ako z krhly, z Ömera je raz-dva ten najšťastnejší chlap pod slnkom. Konečne sa totiž dočká vytúženej odpovede!

Galéria

Psychopatka Sude je rozhodnutá urobiť všetko, aby „sokyňu“ vyšachovala z firmy. No možno sa ani nebude musieť veľmi snažiť, pretože Defne robí jednu chybu za druhou – počnúc hlúpou snahou utajiť svoj výnimočný talent, aby si nezavarila u milovaného muža... Neriman (Nergis Kumbasar) a Koray začnú spolu chudnúť, no zjavne nie sú stavaní na to, aby radikálnu diétu a excesívne cvičenie dlho vydržali. Necmi (Levent Ülgen) si vážne pohovorí so Sinanom o svojej dcére. Defne temer skamenie od strachu, že ju Deniz prezradí. Prineskoro, žiaľ, pochopí, akú obrovskú chybu urobila uzavretím dohody s diablom.

Aby Sinan nikoho zbytočne neranil a urobil správnu vec, rozhodne sa držať si od Sude odstup. Akoby to hádam tú nešťastnicu, ktorá je ním celé roky posadnutá, dokázalo zastaviť v snívaní o spoločnej budúcnosti...

Sledujte v piatok, 8. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie