Vzťah Defne a Ömera sa ocitne na bode mrazu

Vzťah Defne a Ömera sa ocitne na bode mrazu

No ruku na srdce, ani sa nemožno veľmi čudovať, že je muž jej života teraz ranený, zmätený a sklamaný...

Neriman (Nergis Kumbasar) začne panikáriť, keď sa dozvie, že k nim Sude (Melisa Şenolsun) na dnes večer pozvala Defne (Elçin Sangu). A navyše sa krátko nato ukáže, že Necmi (Levent Ülgen) zase pozval Ömera (Barış Arduç)! Netrvá dlho a Sude získa proti Defne mocnejšiu zbraň, než čakala – stačí jediný letmý pohľad do jej zápisníka... Ani keď ju Deniz (Devrim Yalçın) dosť priehľadne vypoklonkuje zo svojho bytu, naivka Derya (Selin Uzal) nepochopí, že ju len sprosto využil a odkopol! Čudná dvojitá návšteva v sídle İplikçiovcov sa, našťastie, skončí skôr, než to začne byť ešte o čosi trápnejšie, ako keď konverzácia pri stole začne nepríjemne viaznuť. Yasemin (Sinem Öztürk) by bola rada, keby sa na ňu aj iní dívali İsmailovými (Kerem Fırtına) očami – aby videli, ako sa zmenila a stále mení. Pozorný Ömer prekvapí svoju lásku nádherným, hriešne drahým darčekom. Keď sa čoraz bezradnejšia Defne krátko nato s ťažkým srdcom rozhodne povedať milovanému mužovi pravdu, je už, žiaľ, príliš neskoro.

Galéria

Nanešťastie to teda dopadne presne tak, ako sa Defne po celý čas obávala – jej vzťah s Ömerom sa razom ocitne na bode mrazu. No ruku na srdce, ani sa nemožno veľmi čudovať, že je muž jej života teraz ranený, zmätený a sklamaný... Čím viac sa ho Sude snaží presvedčiť o opaku, tým viac je Necmi presvedčený o tom, že jeho dcéra nie je v poriadku. Koray (Onur Büyüktopçu) má vzácny dar stať sa stredobodom pozornosti všade, kde sa objaví. Teda, presnejšie, sám sa do tejto pozície nominovať a doslova pretlačiť!

Jej brat (Osman Akça) a najlepšia kamarátka (Sanem Yeles) sa už zajtra berú, svadobné prípravy vrcholia, no nešťastná Defne je duchom neprítomná. Nečudo...

Sledujte v pondelok, 11. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie