Koray sa svojsky pokúsi vyriešiť Ömerov problém... Krádežou!

Koray sa svojsky pokúsi vyriešiť Ömerov problém... Krádežou!

No nie je jediný, kto zo strachu o osud firmy prekročí zvyčajné hranice.

Ömer (Barış Arduç) všetkých vo firme poriadne zaskočí vskutku neobvyklým nápadom prípravy nových návrhov - a uzlíček nervov Defne (Elçin Sangu) zase už len svojou prítomnosťou a povznesenou náladou! Je to pre všetkých dosť zvláštny pocit, keď sa niekdajší kolegovia a priatelia zrazu ocitnú takpovediac na opačných stranách barikády. Sinan (Salih Bademci) je úprimne zdesený, keď sa dozvie, čo urobila Sude (Melisa Şenolsun). Aby sa s tým nejako vyrovnal, alebo sa o to aspoň pokúsil, bude potrebovať čas. Veľa času... İz (Leyla Lydia Tuğutlu) si ako prvá všimne, čo Ömer zatiaľ pred všetkými tají. No hoci sa veľmi snaží, pomôcť mu, žiaľ, nedokáže. İsmail (Kerem Fırtına) raz-dva zabudne na vlastné problémy, keď sa mu Defne zdôverí so svojím trápením. Serdar (Osman Akça) a Nihan (Sanem Yeles) sú čoraz frustrovanejší z nepochopiteľného správania jej tety, ktorej zjavne vôbec nedochádza, že ako mladomanželia potrebujú byť spolu sami - aspoň občas!

Galéria

Yasemin (Sinem Öztürk) a Sinan nová úloha konkurentov očividne baví - a na rozdiel od Defne s Ömerom nemajú najmenší problém vstúpiť spolu do rovnakého výťahu. Keď si Koray (Onur Büyüktopçu) všimne Ömerov problém, pokúsi sa ho vyriešiť dosť svojsky... Krádežou! No nie je jediný, kto zo strachu o osud firmy prekročí zvyčajné hranice. Neriman (Nergis Kumbasar) sa nevýslovne nudí, a tak sa opakovane, pod rôznymi zámienkami, pokúša vyhodiť vernú Mine (Hande Ağaoğlu).

Keď sa Ömer zraní, zdá sa, že osud firmy je definitívne spečatený. No srdce - a obzvlášť to zlomené – občas dokáže prekvapiť netušenou silou...

Sledujte v piatok, 15. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie