Pre Sinana je ďalšie fatálne zlyhanie jeho priateľky tvrdou ranou pod pás

Pre Sinana je ďalšie fatálne zlyhanie jeho priateľky tvrdou ranou pod pás

Príliš tvrdou a príliš boľavou. Takejto láske skrátka nerozumie – a ani o ňu nestojí...

Aj keď Defne (Elçin Sangu) cítila v kostiach, že uzavrieť tú prekliatu záležitosť s Neriman (Nergis Kumbasar) bude náročné, v skutočnosti je to ešte oveľa, oveľa horšie. Ak nie nemožné! Keďže jazyk naivky Derye (Selin Uzal) je, žiaľ, vždy o čosi rýchlejší ako jej hlava, ani jej nedocvakne, že svojimi rečami intrigánke Sude (Melisa Şenolsun) práve vnukla nebezpečný nápad! Neboráka Necmiho (Levent Ülgen) manželkina nečakaná návšteva vyhodí z konceptu minimálne rovnako ako Defne. Nuž a ďalším v poradí jej improvizovaného „tour de office“ je Ömer (Barış Arduç)... Sude sa naskytne jedinečná príležitosť, ako sa dostať k Ömerovým najnovším návrhom - príležitosť, ktorej, pochopiteľne, jednoducho nedokáže odolať. Koray (Onur Büyüktopçu) sa Neriman teatrálne prizná k „nevere“. Správne, ide o Yasemin (Sinem Öztürk). Starká Türkan (Hikmet Körmükçü) a Nihanina (Sanem Yeles) všetečná teta si v Serdarovej (Osman Akça) kaviarni vbehnú do vlasov ako také fúrie na trhovisku! A nebyť malej Esry (Melisa Giz Cengiz), ktovie ako by to napokon dopadlo? Ukáže sa, že Ömer má v zálohe tromf, o ktorom prezieravo nepovedal vôbec nikomu...

Galéria

Pre Sinana (Salih Bademci) je ďalšie fatálne zlyhanie jeho priateľky tvrdou ranou pod pás. Príliš tvrdou a príliš boľavou. Takejto láske skrátka nerozumie – a ani o ňu nestojí... Ömer vie, že jeho najlepší priateľ ho dnes potrebuje viac, ako kedykoľvek predtým, a tak sa uňho večer objaví s nie až tak prekvapivým priznaním. Aj keď sú z nich dnes konkurenti, najväčším fanúšikom Ömerových návrhov je Defne – a tých jej zase on. Yasemin nečakaným darčekom raz-dva vylepší Sinanovi náladu. S veľkou radosťou jej preto láskavosť oplatí návrhom, ktorý môže všetko zmeniť.

Krátko pred spoločnou novoročnou párty oboch firiem vyjde najavo, že nápad vzájomného tajného obdarúvania kolegov ktosi prefíkane sabotoval už v zárodku!

Sledujte v utorok, 19. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie