Zdá sa, že Ömerova čudná taktika na Defne dokonale funguje

Zdá sa, že Ömerova čudná taktika na Defne dokonale funguje

Otázkou je, kedy jej konečne docvakne, čo muž jej života robí – a prečo.

Keď ju Neriman (Nergis Kumbasar) s Korayom (Onur Büyüktopçu) vezmú na nákupy, aby prišla na iné myšlienky, Sude (Melisa Şenolsun) nedokáže predstierať, že by bola radšej niekde úplne inde - rovnako ako úbohá Mine (Hande Ağaoğlu)! Nihan (Sanem Yeles) a Serdar (Osman Akça) sú takí zaskočení z expresných zásnub jej tety, že im ani nenapadne, čo to znamená pre ich manželstvo... Ömerovi (Barış Arduç) sa opäť poľahky podarí vykoľajiť Defne (Elçin Sangu) – svojou neprítomnosťou! No netrvá dlho a ona mu to s neskrývaným potešením oplatí pravým opakom. Správne, svojou nečakanou prítomnosťou. A to je, očividne, iba začiatok vzájomných prekáračiek... Koray sa šikovným spôsobom strasie neželaného adepta na obdarovaného. Skrátka si ho vymení s niekým, kto dotyčného pozná možno lepšie ako seba samého. Teda, presnejšie, samu seba... Denizov (Devrim Yalçın) záujem o Defne Yasemin (Sinem Öztürk) znepokojí. Príliš dobre ho totiž pozná – ako konkurenta z brandže, ako spoločníka, ale aj ako chlapa. Nekonečne nudné pytačky Nihaninej tety sa v podstate skončia skôr, než sa vôbec stihnú začať, keď sa vo dverách zjaví İsmail (Kerem Fırtına)!

Galéria

Aj keď Ömer na párty ako jediný nedostane svoj darček, po celý čas sa spokojne usmieva. Akoby vedel niečo, čo iní nie... A úsmevu sa neubráni, ani keď sa neskôr totálne vykoľajená Defne objaví v jeho kancelárii. No keď mu nič netušiaci dobrák Şükrü (İsmail Karagöz) vzápätí prinesie jej darček, úplne ho to odrovná... Nech už je Sude akákoľvek, na rozdiel od svojej nepoučiteľnej mamy nepredstiera, že neurobila, čo urobila – a je odhodlaná aspoň sa pokúsiť napraviť, čo pokazila. A začne ospravedlnením. Sinan (Salih Bademci) si to možno ani neuvedomuje, ale znova sa začína na Yasemin dívať rovnakými očami ako kedysi. Zdá sa, že Ömerova čudná taktika na Defne dokonale funguje. Otázkou je, kedy jej konečne docvakne, čo muž jej života robí – a prečo.

Nuž, na Ömerovu smolu, ho jeho osudová láska prekukne skôr, než mu je milé. A uštedrí mu zábavnú lekciu v štýle „Ako sa do hory volá...“

Sledujte v stredu, 20. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie