Totálne vykoľajená Yasemin urobí neodpustiteľnú chybu

Totálne vykoľajená Yasemin urobí neodpustiteľnú chybu

Nahromadenú frustráciu si totiž nevyberane, ba až kruto vybije na İsmailovi...

Ak by Yasemin (Sinem Öztürk) nemala İsmaila (Kerem Fırtına), asi by bola nonstop v práci – a nonstop hladná ako spisovateľ! No v novej firme nie je jediná ambiciózna vorkoholička... Asi neprekvapí, že tou druhou je Defne (Elçin Sangu). Presnejšie, jej nové, priebojnejšie ja, ktoré veľmi dobre vie, čo chce – a nebojí sa to povedať! Sude (Melisa Şenolsun) nechtiac opäť niečo pokazí. Niečo krásne... Koray (Onur Büyüktopçu) to možno myslí dobre, no jeho snaha vytrhnúť Sinana (Salih Bademci) z „depresie“ akurát do poriadnej uvrhne nielen toho neboráka, ale aj Ömera (Barış Arduç) a Necmiho (Levent Ülgen), ktorí majú vlastných starostí viac než dosť. Neriman (Nergis Kumbasar) úplne pohltí jej nový strelený projekt – snaha nájsť Sude vhodného partnera! Z Yasemin a Sinana sa vykľuje skvelý tandem, nielen po pracovnej stránke. Vlastne sú si bližší ako kedykoľvek predtým a dokážu žartovať aj o tom, čo medzi nimi (ne)bolo... Neriman osloví vyšportovaného fešáka Eymena (Barış Murat Yağcı) s prakticky rovnakou ponukou, akú pred časom dala Defne – ibaže tentoraz sa nerozumne zahráva s osudom vlastnej dcéry!

Galéria

Keď sa Defne nedíva, Ömer na ňu hľadí s toľkou láskou, že by pohľadom roztopil asi aj skalu. No keď sa bavia o práci, položartom-polovážne pokračuje v osvedčenom podpichovaní a kritike, ktoré na ňu opäť spoľahlivo zafungujú. Neriman zasvätí Koraya do svojho ďalšieho „zaručeného“ plánu, ako dať synovca a jeho lásku dokopy. Keď sa Eymen zoznámi so Sude, jej krása mu vyrazí dych. A tak ju začne baliť naozaj netradičným spôsobom... Pravdou! Deniz (Devrim Yalçın) a jeho neskutočná arogancia, žiaľ, v ženách nevyvoláva len neistotu a strach, ale občas prebúdza aj ich horšie ja. Totálne vykoľajená Yasemin tak urobí neodpustiteľnú chybu, keď si nahromadenú frustráciu nevyberane, ba až kruto vybije na İsmailovi (Kerem Fırtına)...

Predstierať, že sú dvaja cudzí ľudia, ktorí sa sotva zoznámili, Defne s Ömerom veľmi nejde - a sústrediť sa v prítomnosti toho druhého na prácu dupľom.

Sledujte vo štvrtok, 21. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie