Zdá sa, že Defne s Ömerom konečne prekonajú, čo ich rozdeľuje...

Zdá sa, že Defne s Ömerom konečne prekonajú, čo ich rozdeľuje...

Sú naozaj skvelý tandem! No to nevypovedané, žiaľ, ešte stále nie je zažehnané.

Stačí jediné slovo z úst milovanej ženy (Elçin Sangu) a v Ömerovom (Barış Arduç) zdanlivo nepriestrelnom brnení predstieranej ľahostajnosti sa objavia trhliny, ktoré už nikto nikdy nedokáže zaplátať. S rozochvenou Yasemin (Sinem Öztürk) v náručí Sinan (Salih Bademci) na chvíľku úplne zabudne, že ju práve utešuje a že sú len priatelia. Nemôže si skrátka pomôcť, a tak ju pobozká... Oboma tento bozk poriadne zamáva! Eymen (Barış Murat Yağcı) si uvedomí, že predstieraná hra na lásku sa mu veľmi rýchlo môže vymknúť z rúk, pretože sa do Sude (Melisa Şenolsun) môže poľahky zamilovať naozaj. A ktovie, možno sa už i stalo! Po tom, čo sa medzi nimi stalo, je to medzi Sinanom a Yasemin trochu čudné, obaja vôbec nie sú vo svojej koži. Chcú sa zachovať správne, preto sa zhodnú, že sa vlastne nič nestalo. No jedna vec je, čo hovorí rozum a druhá srdce... Dcérino nečakané rozhodnutie Necmiho (Levent Ülgen) veľmi raní. Sinan s Yasemin sa nemienia vzdať len tak bez boja – keďže plán A, ako Defne s Ömerom prinútiť spolupracovať, nevyšiel celkom podľa ich predstáv... Je čas na plán B!

Galéria

Tajnosti Neriman (Nergis Kumbasar) a Koraya (Onur Büyüktopçu) sú pre neboráka Necmiho tou povestnou poslednou kvapkou. Nečudo, že vypení. Keď sa Defne s Ömerom konečne dokopú k spolupráci, ukáže sa, že sú naozaj skvelý tandem, po všetkých stránkach! Už-už sa zdá, že konečne prekonajú, čo ich rozdeľuje a budú opäť šťastní... No to nevypovedané, žiaľ, ešte stále nie je zažehnané. Ömer nevie, či sa má hnevať alebo smiať, keď sa dozvie o osude jeho a İzinho (Leyla Lydia Tuğutlu) graffiti.

Po rozhovore so Sude sa šokovaná Defne cíti ešte horšie ako doteraz. A to je čo povedať! Z dobrého dôvodu však do spevu nie je ani Yasemin...

Sledujte v piatok, 22. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie