Defne s Ömerom spolu uviaznu vo firme - bez telefónov a potme...

Defne s Ömerom spolu uviaznu vo firme - bez telefónov a potme...

Možno je to náhoda, no možno osud, že o pár kancelárií ďalej „stroskotajú“ aj Yasemin a Sinan.

Pri predstave, že má pomôcť zachraňovať vzťah Yasemin (Sinem Öztürk) a İsmaila (Kerem Fırtına) sa Sinan (Salih Bademci) cíti všelijako, len nie príjemne. No akčná İz (Leyla Lydia Tuğutlu), keďže o ich tajnom bozku nevie, neakceptuje žiadne ospravedlnenia ani výhovorky. Isa, Defne (Elçin Sangu), Serdara (Osman Akça) a Nihan (Sanem Yeles) tak čaká poriadne prekvapenie... Aby čoraz viac zaláskovaný Eymen (Barış Murat Yağcı) ospravedlnil bozk, ktorý nečakane vtisne Sude (Melisa Şenolsun) na líce, predstiera, že má na to pádny dôvod – že ich skrátka sleduje Neriman (Nergis Kumbasar)! Ako na potvoru sa jej všetečná mama vzápätí skutočne dovalí do reštaurácie, v ktorej tí dvaja práve majú falošné rande. Samozrejme, nie sama, ale spolu so svojou spriaznenou dušou Korayom (Onur Büyüktopçu), ktorý pri pozornejšom pohľade na dohodeného mladíka utrpí menší emočný šok... Defne sa opäť nedobrovoľne podvolí nátlaku ničivej tsunami Neriman, hoci len na jedno popoludnie. Nanešťastie netuší, že ju tá živelná katastrofa ešte medzi dverami expresne doslova prevalcuje záplavou nových informácií, ktoré už i tak dosť zamotanú situáciu ešte viac skomplikujú!

Galéria

Neriman s Korayom odštartujú ďalší totálne strelený plán, aby znova dali dokopy Defne s Ömerom (Barış Arduç) – a asi neprekvapí, že je opäť založený na slušnej kôpke lží, úskokov a podvodov. Možno je to náhoda, no možno osud, že večer vo firme spolu napokon uviaznu nielen tí dvaja, ale o pár kancelárií ďalej aj Yasemin a Sinan - bez telefónov a potme... Ťažko povedať, ako podľa nepolepšiteľných sprisahancov malo to vynútené zbližovanie asi vyzerať, no zdá sa, že Šťastena je dnes na ich strane. Aj keď v posledných rokoch sa im spolu nekomunikovalo práve ľahko, Necmi (Levent Ülgen) a starý otec Hulusi (Ferdi Merter) pre dobro Sude, ktorú obaja veľmi ľúbia, predsa len nájdu spoločnú reč.

Kým Defne s Ömerom nedobrovoľné väzenie využijú na vážny rozhovor o všetkom, čo ich zaujíma, trápi a frustruje, Yasemin a Sinan si uvedomia, že občas sú zrejme všetky slová tak akosi, ehm... Zbytočné.

Sledujte v pondelok, 25. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie