Sude sa dozvie pravdu o „láske na prenájom“!

Sude sa dozvie pravdu o „láske na prenájom“!

Náhodou si totiž vypočuje hádku rodičov a dozvie sa, čo nikdy vedieť nemala.

O pár rokov neskôr už Sinan (Salih Bademci) svoje narodeniny neoslavoval so všetkými priateľmi, ale len vo dvojici – so Sude (Melisa Şenolsun), ktorá doňho bola rovnako po uši zamilovaná ako dnes. V tom čase krásna Yasemin (Sinem Öztürk) odkopla ďalšieho z početných nápadníkov, medzičasom už úspešný fotograf Koray (Onur Büyüktopçu) sa po dlhom čase opäť vrátil do rodného mesta, Ömerovo (Barış Arduç) vážne životné rozhodnutie poriadne zamávalo (nielen) jeho najlepším priateľom a ťažko skúšaní Necmi (Levent Ülgen) a Neriman (Nergis Kumbasar) si siahli až na dno svojich síl. Defne (Elçin Sangu) a Ömer sa znova stretli, no sotva sa im na pár milisekúnd stretli oči... Keď sa Koray a Neriman o niečo neskôr konečne zoznámili, bola to láska na prvý pohľad. Samozrejme, v čisto platonickom slova zmysle, čo o prvom stretnutí Koraya a Necmiho rozhodne povedať nemožno. Čerstvo oblonďavenú Yasemin práve začal uháňať vychýrený Casanova Deniz (Devrim Yalçın) a Defne sa ako taká školáčka zapozerala do nového zákazníka reštaurácie, v ktorej s Nihan (Sanem Yeles) už nejaký ten piatok pracovali. Správne, do Sinana.

Galéria

Apropo, Sinan... Dnes, teda opäť v súčasnosti, ho nadránom prebudí čudná, až príliš živá nočná mora, v ktorej sa priznáva najlepšiemu priateľovi k najhanebnejšej zo všetkých lží – k tej, ktorá mu zlomila srdce. Neriman si nahromadenú frustráciu, ako obvykle, opäť vybije na úbohej Mine (Hande Ağaoğlu). Koray vymyslí strelený spôsob, ako byť doslova všadeprítomný. Dokonca aj v Ömerovom byte... Sude si náhodou vypočuje hádku rodičov a dozvie sa, čo nikdy vedieť nemala – pravdu o „láske na prenájom“! Oba tímy sa zo všetkých síl snažia predbehnúť konkurenciu a dohodnúť spoluprácu so známou módnou návrhárkou Fikret Galo (Elifcan Ongurlar)...

Nepoučiteľná Neriman je odhodlaná zvládnuť takpovediac dve operácie v jednom, a tak nalodí na palubu Koraya a Eymena (Barış Murat Yağcı) a vyrazí za ostatnými!

Sledujte v stredu, 27. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie