Pohľad na polonahého Eymena Sude poriadne zaskočí

Pohľad na polonahého Eymena Sude poriadne zaskočí

No možno viac to, že s ňou jej falošný priateľ zrazu neskrývane flirtuje aj medzi štyrmi očami.

Sinana (Salih Bademci) a Yasemin (Sinem Öztürk) to k sebe neodolateľne priťahuje, takže ani na tajnej misii nedokážu (a nechcú) predstierať, že jeden druhého nevidia. İsmail (Kerem Fırtına) je jediný, s kým Defne (Elçin Sangu) dokáže otvorene hovoriť o svojich citoch k Ömerovi (Barış Arduç) – a tiež jediný, komu sa zdôverí s tým, čo sa z veľkej lásky k nemu chystá urobiť. İz (Leyla Lydia Tuğutlu) má zo stretnutia so Sude (Melisa Şenolsun), ktorá sa očividne skvele baví na akomsi temnom tajomstve, zlý pocit. Večne chudnúci nešťastníci Koray (Onur Büyüktopçu) a Neriman (Nergis Kumbasar) urobia osudovú chybu, keď sa pred obchodom na odpočívadle postavia na váhu... Nihan (Sanem Yeles) skončí v pekle – pretože rozhodnutie vo svoj voľný deň na žiadosť kritickej starkej Türkan (Hikmet Körmükçü) upratať od strechy a po pivnicu jej dom je presne to, peklo! Akoby nestačilo, že sa oba tímy horúčkovito snažia predbehnúť konkurenciu, všetkých totálne vykoľají nečakaný príchod neriadenej strely menom Neriman. Najviac, pochopiteľne, Defne.

Galéria

Sprisahancov Koraya a Neriman raz-dva prejde dobrá nálada, keď im Eymen (Barış Murat Yağcı) povie, čo má v pláne. Náhody vraj neexistujú. Nuž, niečo na tom zrejme bude, pretože z oboch súperiacich tímov pátrajúcich v treskúcej zime po Fikret Galo (Elifcan Ongurlar) napokon zostanú len Yasemin a Sinan... Neriman z neopodstatnenej žiarlivosti opäť raz všetko katastrofálne pokašle. Ťažko povedať, či Sude viac zaskočí pohľad na polonahého Eymena, alebo to, že s ňou jej falošný priateľ zrazu neskrývane flirtuje aj medzi štyrmi očami. Yasemin ani nevie ako a začne na Sinana žiarliť až strach! Defne má plnú hlavu Ömera a on, aj keď je ďaleko, je na tom úplne rovnako...

Sude je rozhodnutá to, čo sa dozvedela, bratrancovi pri prvej príležitosti povedať – bez ohľadu na kolaterálne škody, nech už tvrdo zasiahnu či zničia kohokoľvek!

Sledujte vo štvrtok, 28. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie