Defne neváha kvôli milovanému mužovi vystrčiť pazúriky

Defne neváha kvôli milovanému mužovi vystrčiť pazúriky

V oboch súperiacich firmách sa totiž rýchlosťou lesného požiaru začnú šíriť klebety...

Ömer (Barış Arduç) nie je včerajší, takže keď sa uňho priam v minútovom takte zrazu objavia Sude (Melisa Şenolsun), Sinan (Salih Bademci), strýko Necmi (Levent Ülgen) a Koray (Onur Büyüktopçu), je mu okamžite jasné, že sa niečo deje. Defne (Elçin Sangu) sa práve s ťažkým srdcom chystá so všetkým priznať starkému Hulusimu (Ferdi Merter), no zúrivá Neriman (Nergis Kumbasar) jej takpovediac päť minút pred dvanástou urobí škrt cez rozpočet. Zdá sa, že pravda, ktorá nad osudom oboch nešťastných zaľúbencov už od samotného začiatku ich vzťahu visí ako povestný Damoklov meč, skrátka nemá najmenšiu šancu vyjsť na svetlo. Je len jedno jediné miesto, kde sa utrápená Defne necíti aspoň ako najhorší človek na svete - správne, v Ömerovom náručí. Kiežby konečne nabrala odvahu zodpovedať všetky jeho otázky, pretože občas... Je mlčanie tá najhoršia a zo všetkých lží. Kým Yasemin (Sinem Öztürk) už dávno nemala takú skvelú náladu ako dnes, Sinan je na pokraji nervového zrútenia. Jeho neúspešná snaha dohodnúť spoluprácu s Fikret Galo (Elifcan Ongurlar) s tým však súvisí len okrajovo, oveľa viac ho trápi ďalšia Jóbova zvesť v pracovnej sfére a... Sude a jej vyhrážky.

Galéria

Keď sa v oboch súperiacich firmách rýchlosťou lesného požiaru začnú šíriť klebety, Defne kvôli milovanému mužovi neváha vystrčiť pazúriky - v prenesenom slova zmysle i doslova! Medzi Yasemin a Sinanom to iskrí každým dňom viac a viac. Nanešťastie však stačí sotva pár minút v Denizovej (Devrim Yalçın) toxickej spoločnosti a príjemne uvoľnenú atmosféru medzi nimi vystrieda trápne napätie. Nihan (Sanem Yeles) si uvedomí, že už je pripravená na bábätko. Eymen (Barış Murat Yağcı) prekvapí Sude nečakaným vyznaním. Yasemin a Sinan sa márne snažia predstierať, že ich vzájomná náklonnosť je len vtip, nedokážu na seba prestať myslieť...

Aj keď ho jej spontánny, a tiež dosť strelený nápad trochu vykoľají, Ömer poriadne zaskočí Defne i sám seba, keď ho po krátkom zaváhaní prijme!

Sledujte v piatok, 29. septembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie