Ömer len vďaka Defne dokáže urobiť, čo musí

Ömer len vďaka Defne dokáže urobiť, čo musí

Zatne zuby a zabudne na hrdosť, pretože v hre sú osudy mnohých ľudí...

Keďže láskavý majster Sadri (Ayberk Atilla) v ňom vždy dokázal čítať ako v otvorenej knihe, nečudo, že sa mu Ömer (Barış Arduç) ako jednému z mála zdôverí s tým, čo vie len hŕstka zasvätených – že je zaľúbený... Po Sinanovom (Salih Bademci) telefonáte, že má „náhodou cestu okolo“ a zastaví sa, Yasemin (Sinem Öztürk) totálne spanikári. Toľkokrát v priebehu pár minút ako dnes sa ešte v živote neprezliekla! Ako sa predtým dohodli, Defne (Elçin Sangu) sa ešte dnes večer nasťahuje k Ömerovi. A zdá sa, že nejakú tú chvíľku potrvá, kým si jeden aj druhý zvyknú na nové pravidlá a, ehm... Povedzme, že priestorové usporiadanie. Sinanovi a Yasemin sa ich „nezáväzné doťahovanie“ pomaly, ale isto začína vymykať spod kontroly. Našťastie či nanešťastie však stačí jediný znepokojivý telefonát a všetka romantika je raz-dva zabudnutá... Na rozdiel od Sinana a Ömera, ktorí majú po naozaj zlých správach hlavu v smútku, podliak Deniz (Devrim Yalçın) má chuť otvoriť šampanské. S neskrývaným nadšením preto do veci zasvätí i Yasemin, ktorá však jeho nadšenie očividne nezdieľa, práve naopak. A nie je jediná, kto teraz nedokáže myslieť na nič iné, len na milovaného muža...

Galéria

Na dobré sa ľahko zvyká, o tom niet pochýb, a tak asi neprekvapí, že Defne s Ömerom sa v rekordne krátkom čase pod jednou strechou správajú – a aj cítia - ako dokonale zohratý pár. Aspoň na pár vzácnych chvíľ tak na ničom za múrmi ich domova nezáleží. No sotva vyjdú zo dverí, realita ich opäť dobehne. A situácia je, žiaľ, naozaj veľmi, veľmi zlá, v hre sú osudy mnohých ľudí – ľudí, ktorých Ömer všetkých pozná už celé roky a rovnako aj ich rodiny, trápenia a sny... Sude (Melisa Şenolsun) irituje, že Eymen (Barış Murat Yağcı) prakticky každú ich konverzáciu obráti na flirt. Nevie totiž, ako má reagovať. Ömer len vďaka Defne dokáže zatnúť zuby, zabudnúť na hrdosť a urobiť, čo musí.

Trestuhodne povrchného Koraya (Onur Büyüktopçu) rýchlo prejde povznesená nálada, keď sa konečne začne venovať aj niečomu inému ako urážaniu kolegov a podriadených!

Sledujte v pondelok, 2. októbra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie