Krátko po pekelných pytačkách akoby sa po Ömerovi zem zľahla!

Krátko po pekelných pytačkách akoby sa po Ömerovi zem zľahla!

Jediný, kto vie, kam sa vyparil, je verný Şükrü, no ten nikomu nič neprezradí. Obzvlášť Defne nie...

Akoby nestačilo, že jej Koray (Onur Büyüktopçu) v slabej chvíli vyzradil všetko podstatné, extrémne nabudená Yasemin (Sinem Öztürk) sa úplne stratí vo vlastných predstavách o magickom momente, s ktorým skalopevne počíta a... Totálne tak sebe i Sinanovi (Salih Bademci) pokazí inak možno príjemné obyčajné rande! Defne (Elçin Sangu) si hlúpo vystrelí z Ömera (Barış Arduç). A aj keď sa ona očividne kráľovsky baví, naozaj to vôbec nie je vtipné... Sude (Melisa Şenolsun) si smutne uvedomí, že sa nemá s kým podeliť ani len o radosť z tvrdo vydretého úspechu, pretože si to prakticky s každým rozhádzala a všetkých od seba odohnala. Yasemin sa napokon predsa len dočká. A hoci to neprebieha celkom tak, ako si vysnívala či ako to Sinan plánoval, ani jeden z nich na tento deň nikdy nezabudne. Defne rozhodí, keď ochutná trochu z vlastnej medicíny. Nuž, ako sa do hory volá... Kiežby Nihan (Sanem Yeles) brala obavy najlepšej priateľky vážnejšie a nespoliehala sa na zázrak. Ten sa totiž automaticky nedostaví len preto, že človek nejaký potrebuje ako soľ alebo sa zaň úpenlivo modlí.

Galéria

A tak sa stane, čo sa asi stať muselo - keď Ömer zbadá na pytačkách svojho starého otca (Ferdi Merter), v miestnosti akoby sa zrazu ochladilo o dvadsať stupňov. Nanešťastie, Defne si to odskáče za všetkých. No je to ešte horšie... V deň, ktorý mal byť jedným z najkrajších a najšťastnejších v ich životoch, sú si totiž zaľúbenci Defne a Ömer vzdialenejší ako kedykoľvek predtým... Krátko po pekelných pytačkách akoby sa po Ömerovi zem zľahla! Jediný, kto vie, kam sa vyparil, je verný Şükrü (İsmail Karagöz), no ten nikomu nič neprezradí. Obzvlášť Defne nie... No pravdu z neho nevypáčia ani sekera Neriman (Nergis Kumbasar), ani diplomat Necmi (Levent Ülgen), ani tragéd Koray! Niekomu sa však predsa len podarí rozviazať tomu dobrákovi jazyk...

Keď sa Yasemin objaví vo firme, ani nie do piatich sekúnd od jej príchodu už zásluhou klebetnice Derye (Selin Uzal) celá firma vie, čo má nové!

Sledujte v pondelok, 6. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie