Namiesto svadby rozchod... Takto to predsa nemalo byť!

Namiesto svadby rozchod... Takto to predsa nemalo byť!

Vraví sa síce, že šťastie je nákazlivé, no zjavne to isté platí aj o pochybnostiach, neistote, zúfalstve a nešťastí.

Ťažko povedať, pre koho je tento rozhovor nepríjemnejší – či pre İsmaila (Kerem Fırtına), alebo pre Sinana (Salih Bademci)... Ale správny chlap by skrátka nemal skrývať, čo cíti. Ani pred inými, ani pred sebou. Yasemin (Sinem Öztürk) sa snaží nešťastnej Defne (Elçin Sangu) aspoň trochu zlepšiť náladu, no predovšetkým poradiť. Koray (Onur Büyüktopçu) a Neriman (Nergis Kumbasar) sa s frustráciou vyrovnávajú, ako vedia – zajedaním stresu a ohováraním. Sude (Melisa Şenolsun) má pre Sinana dve naozaj skvelé správy. A jednu znepokojivú! Aj keď bezradná Defne vytiahne dobráka Şükrüho (İsmail Karagöz) z postele, nezíska, čo chce. A tak sa zúfalá vyberie na to posledné miesto na svete, kde chce v tejto chvíli byť... Za Neriman. Ráno, po nečakane otvorenom a úprimnom veľmi osobnom rozhovore s Necmim (Levent Ülgen), si Defne uvedomí, že nič na svete nie je len čiernobiele a nikto len dobrý alebo zlý. Kto by si pomyslel, že človek, ktorý Ömera (Barış Arduç) napokon nájde, bude akurát Sude? A predsa sa to stane...!

Galéria

Defne sa vráti do Ömerovho domu - upratať tú spúšť, ktorú muž jej života pri svojom náhlom odchode zanechal. Netrvá dlho a traja mušketieri Ömer, Sude a Sinan sa opäť stretnú na mieste, ku ktorému sa viaže množstvo krásnych spomienok na ich detstvo... Starký Hulusi (Ferdi Merter) si vďaka İsmailovi aspoň trochu poopraví názor na vlastnú tvrdohlavosť. No majster Sadri (Ayberk Atilla) si aj tak robí veľké starosti oňho aj o Ömera. Namiesto svadby rozchod... Takto to predsa nemalo byť! Zdalo sa, že sú si súdení - no zdanie, žiaľ, často klame.

Vraví sa síce, že šťastie je nákazlivé, no, nanešťastie, zjavne to isté platí aj o pochybnostiach, neistote, zúfalstve a nešťastí.

Sledujte v utorok, 7. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie