Nepoučiteľná intrigánka Neriman si najme niekoho, aby zbalil Defne!

Nepoučiteľná intrigánka Neriman si najme niekoho, aby zbalil Defne!

A nie len tak hocikoho, ale svojho atraktívneho synovca Pamira. Aby to takpovediac „zostalo v rodine“.

Čas neúprosne letí ako šialený. Od toho prekliateho dňa, keď si Defne (Elçin Sangu) vybrala bez debaty ten najnevhodnejší zo všetkých možných momentov, aby sa konečne priznala Ömerovi (Barış Arduç), už uplynula menšia večnosť. Dnes je z nej síce pracovne extrémne vyťažená, ale kolegami, vedením i klientmi vážená manažérka logistiky v úspešnej istanbulskej spoločnosti a na boľavú minulosť, ktorú uzavrela hlboko vo svojom srdci, sa snaží príliš často nemyslieť. Ömer zase žije ďaleko od domova, v Taliansku. Má nových priateľov, je z neho bohémsky umelec, obleky na mieru vymenil za roztrhané džínsy a možno až príliš rozhalené košele, zapustil hustú bradu a... Prakticky v každej červenovláske vidí svoju osudovú lásku, na ktorú nedokáže zabudnúť. Z Koraya (Onur Büyüktopçu) je nekorunovaný kráľ tureckých secondhandov (z čoho ale nie je veľmi nadšený), z Nihan (Sanem Yeles) a Serdara (Osman Akça) zase hrdí rodičia rozkošného 9-mesačného drobčeka menom Iso a majitelia malej domáckej reštaurácie. O tom, čo sa stalo, sa pod ich strechou nesmie hovoriť, z pochopiteľných dôvodov. Neriman (Nergis Kumbasar) temer z nôh spadne, keď jej starký Hulusi (Ferdi Merter) oznámi svoje najnovšie rozhodnutie. Toto totiž rozhodne nečakala ani v najhoršom sne. Chce to nový bojový plán – a najlepšie hneď!

Galéria

Teda, nový ako nový... Tá nepoučiteľná intrigánka totiž znova siahne po rovnakom (ne)osvedčenom nápade ako predtým, len v opačnom garde. Tentoraz si totiž najme niekoho, aby zbalil Defne! A nie len tak hocikoho, ale svojho atraktívneho synovca Pamira (Seçkin Özdemir), ktorý je jej dlžníkom. Aby to takpovediac „zostalo v rodine“... İsmail (Kerem Fırtına) sa zahľadí do plachej Ayşegül (Gizem Denizci), ktorá sa prednedávnom prisťahovala do štvrte. Keď sa Sinanovi (Salih Bademci) po dlhých mesiacoch konečne podarí stretnúť a porozprávať s najlepším priateľom, čaká ho obrovské prekvapenie. Obaja sa veľmi zmenili, bolesť a sklamanie sa na nich nezmazateľne podpísali a očividne ani jeden z nich už nie je chlapom, akým býval.

Návrat domov je vždy dobrý nápad. Takže bolo asi len otázkou času, kedy si to konečne uvedomia aj Ömer so Sinanom a zamieria späť do Istanbulu a pokúsia sa znova odraziť od dna. V pracovnej sfére i v súkromí.

Sledujte v pondelok, 13. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie