Ömerovi sa náhodou dostane do rúk škatuľka s pokladmi Defne

Ömerovi sa náhodou dostane do rúk škatuľka s pokladmi Defne

To, čo v nej nájde, mu znova vleje nádej do žíl - nádej, že ho stále miluje, rovnako ako on ju...

Pre Defne (Elçin Sangu) je veľmi ťažké počúvať z Ömerových (Barış Arduç) úst slová, ktoré tak zúfalo túžila počuť celý rok. Aj keď ju to temer zabilo, zmierila sa s tým, že sa ich nikdy nedočká. A teraz, so srdcom na márne kúsky, skrátka nevie, ako reagovať, aby sa opäť nespálila... Sinan (Salih Bademci) by sa najradšej zakopal pod zem, keď zistí, ako fatálne neodhadol Sedu (Müjde Uzman). Neriman (Nergis Kumbasar) povie Necmimu (Levent Ülgen) o rozhodnutí starkého Hulusiho (Ferdi Merter), no svoj absurdný bojový plán pred ním, z pochopiteľných dôvodov, radšej zatají... Keď Defne pri odchode z práce namiesto na Pamira (Seçkin Özdemir) natrafí na Ömera, úplne sa zosype. No nie je jediná, koho utrápené srdce dnes dostane poriadne zabrať... Keď totiž jej ex zistí, kým je jeho bratranec taký očarený, totálne zoskratuje! A zdá sa, že pôjde o beh na dlhé trate, pretože keď sa Pamir konečne dostane do obrazu, rozhodne nemá v pláne stiahnuť sa a „uvoľniť pole“... İsmail (Kerem Fırtına) sa pochytí s neznámym mladým mužom (Uğur Biçer) zo susedstva, ktorý sa zle správa k miestnym deťom – netušiac, s kým má dočinenia. Sedu rozhodí, keď si uvedomí, že sa jej Sinan začína páčiť. Akoby už i tak nemala dosť komplikovaný život!

Galéria

Vždy, keď Ömer vidí Defne v spoločnosti Pamira, pochytí ho mučivá žiarlivosť. Nemôže si pomôcť. Túži byť znova s ňou a to posledné, čo chce, je znova ublížiť milovanej žene. Dokonca vážne zvažuje odchod zo spoločných priestorov, keď sa mu náhodou dostane do rúk škatuľka s pokladmi jeho bývalej snúbenice. To, čo v nej nájde, mu znova vleje nádej do žíl - nádej, že Defne ho stále miluje, rovnako ako on ju... İsmail (Kerem Fırtına) razom zabudne na všetky starosti, keď sa vo dverách jeho dielničky zrazu objaví krehká Ayşegül (Gizem Denizci). Medzi Defne a Ömerom to znova začína nebezpečne iskriť – ako v začiatkoch ich vzťahu...

Láskavému majstrovi Sadrimu (Ayberk Atilla) stačí jediný pohľad na jeho chránenca a hneď vie, čo je vo veci. Kiežby aj iné dôležité veci boli rovnako jasné na prvý pohľad.

Sledujte vo štvrtok, 16. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie