Defne pripraví Ömerovi riadne prekvapenie... No aj on jej!

Defne pripraví Ömerovi riadne prekvapenie... No aj on jej!

Občas je totiž naozaj najlepšie vyjsť zo svojej bezpečnej ulity. Nie práve najľahšie, ani nie bezbolestné, ale rozhodne najlepšie.

Keď Defne (Elçin Sangu) zistí, kde skončil jeden z jej návrhov, požiada o pomoc dobráka Şükrüho (İsmail Karagöz). Tá druhá možnosť – obrátiť sa priamo na Ömera (Barış Arduç) - jej totiž naháňa husiu kožu... Sinan (Salih Bademci) nedokáže predstierať, že nič nevidí, keď uvidí zvyčajne silnú a odmeranú Sedu (Müjde Uzman) usedavo plakať. Veľmi sa snaží byť milý, no aj tak nechtiac vyrobí ďalšie faux pas! Neriman (Nergis Kumbasar) si stále odmieta priznať chybu. Práve naopak, očividne je veľmi spokojná, že sa jej cieleným zatajením dôležitých skutočností podarilo v srdci mladšieho synovca (Seçkin Özdemir) zapáliť malý oheň... İsmailova (Kerem Fırtına) antipatia k susedovi Cevdetovi (Uğur Biçer) každý deň narastá, takže človek nemusí byť veštec, aby vytušil, ako asi zareaguje na odhalenie jeho spojenia s Ayşegül (Gizem Denizci)! Na druhý deň ráno sú k sebe Sinan a Seda opäť ako pes a mačka. Tentoraz je dôvodom ich nedorozumenia malá Lara (Alya Gündüz). Presnejšie, rôzne názory na výchovu detí vo všeobecnosti. Defne náhodou zistí, že dievčatá z firmy si našli novú zábavku – tajné sledovanie Pamira pri prezliekaní!

Galéria

Nech sa Defne snaží, ako chce, dnes nemá šťastný deň – verného Şükrüho by totiž po rozhovore s Ömerom nepresvedčila, aby konal poza jeho chrbát, asi ani keby od toho závisel jeho vlastný život. Sinan sa slušne a nadmieru diplomaticky pokúsi dohovoriť Pamirovi, aby sa nemiešal medzi Defne a Ömera, no nepochodí. A to neveští nič dobré... Kto by si pomyslel, že Defne raz otvorí oči akurát Koray (Onur Büyüktopçu)? A predsa sa to stane! Nečudo, že bojovne naladená až strach pripraví Ömerovi riadne prekvapenie... No aj on jej! Občas je totiž naozaj najlepšie vyjsť zo svojej bezpečnej ulity. Nie práve najľahšie, ani nie bezbolestné, ale rozhodne najlepšie.

Možno je to len náhoda, no možno osud, že číslo, na ktoré nešťastná Seda zapíjajúca žiaľ a poníženie napriek pokročilej nočnej hodine opakovane zavolá, nepatrí niekomu inému, ale Sinanovi...

Sledujte v piatok, 17. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie