Do seriálu V hre je láska mieri fešák zo Sultána. Poriadne v ňom zamieša karty!

Do seriálu V hre je láska mieri fešák zo Sultána. Poriadne v ňom zamieša karty!

Opäť pôjde o „lásku na prenájom“, ibaže tentoraz... V opačnom garde.

Dej obľúbeného tureckého seriálu V hre je láska sa v najbližšej epizóde posunie výrazne dopredu v čase. Od osudového priznania Defne (Elçin Sangu) už je to nejaký ten piatok, mnohé sa dramaticky zmenilo nielen v jej živote, ale aj v Ömerovom (Barış Arduç) a životoch všetkých ich priateľov a rodiny.

Len jedna vec sa zjavne nezmenila – a zrejme už ani nikdy nezmení... Neriman (Nergis Kumbasar) a jej strelené dohadzovačské ambície! Takže asi neprekvapí, že aj v príchode nového fešáka do deja, v podaní modrookého krásavca Seçkina Özdemira, alias maliara Lea zo seriálu Sultán, má prsty práve ona!

Galéria

Zatiaľ môžeme prezradiť len toľko, že jeho postava v seriáli poriadne zamieša karty. Verte tomu alebo nie, opäť pôjde o „lásku na prenájom“, ibaže tentoraz v opačnom garde.

Galéria

Mimochodom, krásavec Seçkin nie je jedinou novou tvárou, na ktorú sa v premiérových častiach obľúbeného seriálu môžete tešiť. Objavia sa v ňom aj pôvabná Müjde Uzman ako rozvedená Seda a talentovaná detská herečka Alya Gündüz ako jej rozkošná dcérka Lara. A v úlohe plachej Ayşegül ďalšia známa tvár – herečka Gizem Denizci, ktorú si môžete pamätať zo seriálu Láska na druhý pokus ako neskutočne povrchnú, drzú a rozmaznanú Türkan, dcéru drsného mafiána Haydara (Murat Kocacık) prezývaného Drvič!

Naopak, z deja sa vytratia dve naozaj výrazné postavy – Yasemin (Sinem Öztürk) a Sude (Melisa Şenolsun).

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie