Defne urobí chybu, keď pristúpi na stávku s Pamirom. V hre je viac, ako tuší...

Defne urobí chybu, keď pristúpi na stávku s Pamirom. V hre je viac, ako tuší...

Ťažko povedať, či sa viac snaží presvedčiť jeho alebo seba, že Ömer je už minulosť? Tak či tak, pravda sa jej zrkadlí v očiach.

Koray (Onur Büyüktopçu) má dnes nepredstaviteľne zlú náladu, ktorú si, ako obvykle, ventiluje na radových zamestnancoch spoločnosti. Tentoraz ho obzvlášť znechutí zoznámenie s nezdravo sebavedomým Aytekinom (Serkan Dağlı). Defne (Elçin Sangu) sa vôbec nedarí držať si odstup Ömera (Barış Arduç), a to rozhodne nielen preto, že mu chce zároveň pomôcť. Nuž, sedieť na dvoch stoličkách sa naozaj nedá... Sinan (Salih Bademci), ktorý sa horúčkovito snaží zachrániť, čo sa zachrániť dá, sa už dávno necítil taký bezmocný a tak na dne, ako práve dnes večer. Kiežby čo i len tušil, ako dnes trávi večer Seda (Müjde Uzman) – alebo, presnejšie, čím... Nie nadarmo sa vraví, že v núdzi poznáš priateľa. Žiarivým príkladom pravdivosti tohto tvrdenia je i strýko Necmi (Levent Ülgen), ktorý takpovediac pohne nebom i zemou, aby synovcovi v problémoch pomohol. Pamira (Seçkin Özdemir) prekvapí a trochu vykoľají, keď si uvedomí, že sa mu Defne dostala poriadne hlboko pod kožu.

Galéria

Seda naberie odvahu a pozve Sinana na kávu, no on má plnú hlavu starostí Majster Sadri (Ayberk Atilla) sa znova pokúsi vážne porozprávať s İsmailom (Kerem Fırtına), no opäť neúspešne – v dielničke sa totiž zrazu objaví Ayşegül (Gizem Denizci). A ďalší pokus už nebude potrebný. Defne urobí chybu, keď pristúpi na stávku s Pamirom. V hre je viac, ako tuší... Ťažko povedať, či sa viac snaží presvedčiť jeho alebo seba, že Ömer je už minulosť? Tak či tak, pravda sa jej zrkadlí v očiach. Aj keď je to pre ňu ťažké, Seda pri najbližšej príležitosti nadhodí v rozhovore so Sinanom najťažšiu z možných tém. Paradoxne mu tým neskutočne zlepší náladu...

Neriman (Nergis Kumbasar) je na pokraji nervového zrútenia, keď ju Koray zasvätí do najhorúcejších noviniek z Ömerovho života. S takýmto nečakaným obratom totiž vo svojom hlúpom bojovom pláne nepočítala ani omylom!

Sledujte v stredu, 22. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie