Keď sa Defne konečne dozvie pravdu, šok rýchlo vystrieda hnev... A ešte aký!

Keď sa Defne konečne dozvie pravdu, šok rýchlo vystrieda hnev... A ešte aký!

Nanešťastie (a na Ömerovu smolu) však Pamir má vždy v talóne aj nejaký záložný plán.

Netrpezlivo očakávané výsledky dokazovania autorstva modelov Ömerovej (Barış Arduç) najnovšej kolekcie sú pre všetkých obrovským šokom. Teda, pre niekoho možno ani nie. Pre Pamira (Seçkin Özdemir)... Defne (Elçin Sangu) si nemôže pomôcť, o Ömera, ktorému by teraz veľmi chcela byť nablízku a utešiť ho, si robí stále väčšie a väčšie starosti. Napokon to nevydrží a vykradne sa tajne z domu - no sotva zájde za roh, zbadá verného priateľa İsmaila (Kerem Fırtına), s ktorým si už od detstva rozumejú aj bez slov, v rozpoložení, v akom ešte nikdy predtým... Keď sa Ömer ráno prebudí z až príliš reálne pôsobiacej nočnej mory, s prekvapením si uvedomí, že možno predsa len existuje spôsob, ako zachrániť svoje dobré meno i budúcnosť firmy. S trochou šťastia, samozrejme. Dobrá nálada je však razom zabudnutá, keď mu Aytekin (Serkan Dağlı) povie, kde je Defne! No aj jeho osudovú lásku čaká nepríjemné precitnutie do reality, zásluhou nemenej netaktnej a hriešne utáranej Derye (Selin Uzal).

Galéria

Žiarlivosť je veľmi zlý radca... Defne s Ömerom sa ňou, nanešťastie, nechajú úplne zaslepiť. Neriman (Nergis Kumbasar) zapojí Koraya (Onur Büyüktopçu) do svojho plánu týkajúceho sa Defne. Po zlých skúsenostiach, ktoré ju bolestne poznačili, má Seda (Müjde Uzman) vcelku pochopiteľný strach znova začať žiť a... Milovať. Pamira naštve, keď sa dozvie, že s bratrancom bude musieť súperiť nielen na poli lásky. Ako to len bolo? V láske a vojne...! Keď Nihan (Sanem Yeles) a Defne zistia, že Cevdet (Uğur Biçer) mláti Ayşegül (Gizem Denizci), poriadne si ho podajú. To je však nič v porovnaní s lekciou od İsmaila! Keď sa Defne konečne dozvie pravdu, počiatočný šok rýchlo vystrieda hnev... A ešte aký! Nanešťastie (a na Ömerovu smolu) však Pamir má vždy v talóne aj nejaký záložný plán.

Pre Sedu je stále ťažšie a ťažšie skrývať, že ju Sinan (Salih Bademci) priťahuje. A hoci on sa veľmi snaží (najmä) sám seba presvedčiť, že jeho srdce má menšie slovo ako hlava, len slepý by nevidel, ako sa mu pri pohľade na ňu tají dych...

Sledujte vo štvrtok, 23. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie