Lásku neoklameš: Defne a Ömer majú na párty oči len jeden pre druhého!

Lásku neoklameš: Defne a Ömer majú na párty oči len jeden pre druhého!

Srdce skrátka chce, čo chce – a nenechá sa umlčať, nech už si o tom hlava myslí čokoľvek.

Defne (Elçin Sangu) a Ömer (Barış Arduç) konečne urobia, čo mali už dávno – porozprávajú sa ako dvaja dospelí ľudia. Ako dvaja dospelí zamilovaní ľudia, ktorí si, žiaľ, veľmi ublížili a strach z opätovne zlomených krídel im preto bráni znova vzlietnuť za šťastím, po ktorom obaja tak zúfalo túžia. Neriman (Nergis Kumbasar) a Necmi (Levent Ülgen) sa, ktovieprečo, rozhodnú pred právom nahnevaným starkým Hulusim (Ferdi Merter), že o Ömerovom návrate počujú po prvý raz a že so synovcom vôbec nie sú v kontakte... Ani İsmail (Kerem Fırtına), ani Ayşegül (Gizem Denizci) vôbec nevedia, ako sa teraz, keď je už smutná pravda vonku, jeden k druhému správať. Poznámky otravného Aytekina (Serkan Dağlı), ktorý sa už dlhšie správa, akoby vo firme nebol len bezvýznamným poskokom, ale prinajmenšom majiteľom, Defne čoraz viac vytáčajú. Obzvlášť tie týkajúce sa Ömera. Pretože či už si to chce priznať alebo nie (a aj keď je ten necitlivý somár priam so železnou pravidelnosťou úplne vedľa), tnú do živého... Ömerovi, ktorý sa zdá byť už od rána duchom neprítomný, raz-dva zlepší nápadu, keď zistí, prečo ho zrazu Aytekin tak obháňa.

Galéria

Aj keď na poslednú chvíľu, Sinan (Salih Bademci) sa napokon predsa len rozhýbe a požiada Sedu (Müjde Uzman), aby bola na ostro sledovanej mediálnej udalosti roka jeho +1. Tou Pamirovou (Seçkin Özdemir) je, mimochodom, Defne - a Ömerovou... Feryal (Esra Eron). No tak či onak, Defne a Ömer majú na párty oči po celý čas len jeden pre druhého! Lásku neoklameš. Srdce skrátka chce, čo chce – a nenechá sa umlčať, nech už si o tom hlava myslí čokoľvek. No Pamir nie je jediný, kto domov z večierka odchádza rozladený a frustrovaný...

Úbohá, úbohá Defne. Ani nevie ako a stojí medzi dvoma nezmieriteľnými mužmi. Bez oboch si svoj život nevie (a ani nechce) predstaviť, no zrejme sa bude musieť rozhodnúť, ktorý z nich bude v budúcnosti v jej živote a ktorý nie!

Sledujte v piatok, 24. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie