Defne konečne pochopí, prečo sa Ömer správa tak zvláštne...

Defne konečne pochopí, prečo sa Ömer správa tak zvláštne...

Ako sa dalo očakávať, príšerne sa nahnevá. Má toho na srdci veľa – a všetko musí von, hneď a zaraz!

Je to ako začarované - sotva sa Ömerovi (Barış Arduç) podarí konečne zastihnúť Defne (Elçin Sangu), aby jej povedal, čo má na srdci, vo firme sa zrazu spustí požiarny alarm! Zavládne obrovská panika, všetci sa hlava-nehlava vydesene tlačia k východu. Netrvá, žiaľ, dlho a hysterický, nekontrolovateľne sa valiaci dav od seba Defne a Ömera odtrhne! Sinan (Salih Bademci) už má žabomyších vojen medzi bratrancami plné zuby, no pokus prehovoriť im do duše je očividne rovnako bez šance ako povestný boj s veternými mlynmi. İsmail (Kerem Fırtına) je veľmi nešťastný. Nielen kvôli Defne, ale i preto, že po všetkých tých peripetiách s láskou napokon uveril, že najkrajší zo všetkých citov mu skrátka nie je súdený. No Ayşegül (Gizem Denizci), nech už to, čo urobila, urobila z akéhokoľvek dôvodu, si to očividne nemyslí. Zrazu sa totiž objaví v jeho dielničke a konečne sa osmelí vysloviť, čo má na srdci... Pamira (Seçkin Özdemir) nepoteší, keď zistí, kde je práve Defne – a s kým. A cítil by sa ešte horšie, ak by videl, ako nebezpečne to medzi bývalými snúbencami iskrí. V tom najkrajšom slova zmysle... Hoci oni dvaja o tom ani len netušia, pobavený Sinan si nenechá ujsť jedinečnú príležitosť zvečniť lásku najlepších priateľov. Na Ömerovom prahu sa neskoro večer objaví ďalšia nečakaná návšteva - prekvapivá, no o to vítanejšia...!

Galéria

Ömer vyrazí Pamirovi dych, keď mu džentlmensky dá šancu, aby sa Defne sám priznal. Sinan asi po prvýkrát v živote zaspí do práce. Dôvodom je krásny, aj keď trochu mätúci sen... Keď Defne konečne pochopí, prečo sa Ömer správa tak zvláštne, ako sa dalo očakávať, príšerne sa nahnevá. Má toho na srdci veľa – a všetko musí von, hneď a zaraz! Neriman (Nergis Kumbasar) tvrdo zaplatí za svoje neodpustiteľné intrigy. Spolu s ňou sa však, žiaľ, zvezie aj nič netušiaci Necmi (Levent Ülgen). Možno je to len náhoda, no možno osud, že sa dnes Seda (Müjde Uzman) objaví vo firme s nie práve obvyklým doplnkom. Nečudo, že Sinanovi od údivu padne sánka.

Statočná malá narodeninová oslávenkyňa Esra (Melisa Giz Cengiz) sa zo všetkých síl snaží nedať najavo, ako veľmi ju mrzí, že na ňu dnes všetci zabudli. Našťastie, zdanie občas klame...

Sledujte v stredu, 29. novembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie