A nie, a nie, a nie! Defne statočne odoláva... Sinanovi!

A nie, a nie, a nie! Defne statočne odoláva... Sinanovi!

Márne to skúša prosbami a sľubmi, nepomáha ani psí pohľad. No čo ak vytiahne zbrane ťažkého kalibru?

Aj keď spolu Neriman (Nergis Kumbasar) a Koray (Onur Büyüktopçu) sedia na rovnakom gauči, každému krúžia myšlienky niekde inde. Ju trápi „nový život v chudobe“ a jeho... Škvŕkajúci žalúdok! Po rozhovore so starým otcom (Ferdi Merter) čaká smutného a zraneného Ömera (Barış Arduç) ďalší, ešte ťažší – s jeho nepoučiteľnou tetou. Pamir (Seçkin Özdemir) sa z čisto sebeckých dôvodov rozhodne zájsť za jej rodinou a odpáliť časovanú citovú bombu s menom jeho bratranca. Hlboko v srdci však zjavne predsa len vie, že v láske a vojne nie je dovolené všetko, hoci sa to vraví... Defne (Elçin Sangu) a Ömer sa večer tajne stretnú na pobreží. Kým malá Lara (Alya Gündüz) sladko odfukuje vedľa nej, zaľúbená Seda (Müjde Uzman) s otvorenými očami sníva o Sinanovi (Salih Bademci), s ktorým prežila nezabudnuteľnú noc. Po rozhovore s tetou sa už i tak frustrovaný Pamir cíti ako zbitý pes. Potrebuje vzduch... Sinan a Seda sa na vlastnej koži presvedčia o tom, že urobiť vo vzťahu ďalší krok je často oveľa ťažšie ako urobiť ten prvý. Ayşegül (Gizem Denizci) poteší nečakaná návšteva.

Galéria

Už i tak dosť napätý vzťah Ömera a Pamira je na bode mrazu a plánovaná spolupráca ich firiem otázna, ak nie nemožná... Mine (Hande Ağaoğlu) a Necmi (Levent Ülgen) si robia veľké starosti o Neriman, ktorej zjavne z večera do rána úplne preskočilo! Starká Türkan (Hikmet Körmükçü) nechtiac veľmi raní Ayşegül a Nihan (Sanem Yeles) zase İsmaila (Kerem Fırtına) – a ani si to neuvedomia. A nie, a nie, a nie! Defne statočne odoláva... Sinanovi! Márne to skúša prosbami a sľubmi, nepomáha ani psí pohľad. No čo ak vytiahne zbrane ťažkého kalibru?

Ömer sa zúfalo snaží nerozosmiať, keď s Defne pred očami prakticky celej firmy naozaj presvedčivo predstierajú zúrivú hádku...

Sledujte v piatok, 1. decembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie