Nevinný darček od Defne prebudí v Ömerovi mučivé spomienky...

Nevinný darček od Defne prebudí v Ömerovi mučivé spomienky...

Všetkých poriadne vydesí, keď sa zrazu bez varovania úplne zosype. Toto naozaj nik nečakal!

Ak niekto dokáže opäť zmieriť Ömera (Barış Arduç) a Pamira (Seçkin Özdemir), tak jedine Sinan (Salih Bademci), ktorý ich dokonale pozná a zažil si s nimi to najlepšie i najhoršie. No len za predpokladu, že sa mu podarí rozkmotrených bratrancov primäť, aby sa opäť stretli a porozprávali, čo sa, žiaľ, nezdá veľmi reálne. Čudesný stav Neriman (Nergis Kumbasar) je zrejme vážnejší, ako sa zdalo. Nielenže vôbec nespoznáva ani svoju spriaznenú dušu Koraya (Onur Büyüktopçu)... Ona ho totiž nemôže vystáť! Neodbytné samozvané dohadzovačky - starká Türkan (Hikmet Körmükçü) a Nihan (Sanem Yeles) - vmanévrujú nešťastného İsmaila (Kerem Fırtına) do nepríjemnej situácie. Pretože či už je to správne alebo nie, jeho zlomené srdce stále bije pre Ayşegül (Gizem Denizci). Po prebdenej noci plnej zžieravých výčitiek svedomia kvôli malej Lare (Alya Gündüz) urobí na smrť unavená Seda (Müjde Uzman) niečo, čo prakticky okamžite trpko oľutuje - zlomí Sinanovi srdce... Šanca, že Ömer a Defne (Elçin Sangu) dnes spolu strávia príjemný deň iba vo dvojici je prakticky nulová, keď sajeden po druhom, ako v nejakej groteske, dostaví trio bezradných - Necmi (Levent Ülgen), Koray a Sinan!

Galéria

Svojou arogantnou paňou celé roky ponižovaná Mine (Hande Ağaoğlu) využije príležitosť a ukážkovo sa jej odplatí za všetky príkoria. Nečudo, kto by odolal? Ömer, šťastnejší než kedykoľvek predtým, sa spontánne rozhodne zorganizovať malú párty pre všetkých doma. Sestra utrápenej Ayşegül konečne spozná pravú tvár svojho švagra Cevdeta (Uğur Biçer), ktorú sa ten úbožiak už ani neunúva skrývať. Nevinný darček od Defne prebudí v Ömerovi mučivé spomienky... Všetkých poriadne vydesí, keď sa zrazu bez varovania úplne zosype. Toto naozaj nik nečakal.

Starkej Türkan sa to dohadzovanie zjavne akosi zapáčilo – na veľké zdesenie Nihan, ktorá je ako jediná z rodiny aspoň ako-tak v obraze, svoju pozornosť upriami na Defne...

Sledujte v pondelok, 4. decembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie