Defne vystraší, keď sa uprostred noci prebudí v prázdnej posteli

Defne vystraší, keď sa uprostred noci prebudí v prázdnej posteli

No ešte viac to, keď Ömera nájde duchom neprítomného krčiť sa v tme v obývačke. Začína mať naozaj strach, a veľký!

Zamilovaný Ömer (Barış Arduç) už viac nechce čakať, a tak má Defne (Elçin Sangu) zrazu čas len do večera, aby svoju nič netušiacu rodinu uviedla do obrazu... Inak to urobí sám! Ako sa dalo čakať, Koray (Onur Büyüktopçu) je absolútne nadšený, keď sa dozvie, že najnovšou posilou vo firme je jeho spriaznená duša Neriman (Nergis Kumbasar). Čím viac sa nešťastná Seda (Müjde Uzman) snaží vytesniť Sinana (Salih Bademci) zo svojich myšlienok a blízkosti, tým viac naňho myslí – a tým častejšie jej ho osud, ktorý má zjavne iné plány, zosiela do cesty! Defne stále viac a viac štve neznámy autor až príliš trefných grafitov, ktoré jej dvíhajú adrenalín zakaždým cestou z domu či domov. Prvý pokus porozprávať sa s rodinou o Ömerovi udusí Defne už v zárodku. Cíti totiž v kostiach, že sa to asi nestretne s veľkým pochopením. A keď zistí, že jej najbližší jej už aj vybrali vhodného adepta na ženícha, opustí ju aj zvyšná odvaha... Vraví sa, že sýty hladnému neverí. Nuž Nihan (Sanem Yeles) a Serdar (Osman Akça) sú toho žiarivým dôkazom – stále im totiž nedochádza, čo je medzi Ayşegül (Gizem Denizci) a İsmailom (Kerem Fırtına)! Pamir (Seçkin Özdemir) predstiera, že je ešte viac pod parou, ako naozaj je – aby sa mohol beztrestne zahrať na Amora...

Galéria

Defne vystraší, keď sa uprostred noci prebudí v prázdnej posteli, No ešte viac to, keď Ömera nájde duchom neprítomného krčiť sa v tme v obývačke. A to, že o tom milovaný muž nechce hovoriť – rovnako ako o novej jazve, ktorú predtým ešte nevidela -, jej na pokoji v duši tiež veľmi nepridá... Začína mať naozaj strach, a veľký! Na Aytekina (Serkan Dağlı) urobí obrovský dojem, keď Pamir poľahky zastúpi všetkých neprítomných šéfov vyrieši všetky problémy. Hrozí, že starká Türkan (Hikmet Körmükçü) zažije šok, z akého sa len tak nespamätá. Vo firme je zrazu, doslova zo dňa na deň, na nevydržanie. Sinan nie je včerajší, takže raz-dva pochopí, odkiaľ vietor fúka!

Ömer sa cíti čoraz horšie. Vyzerá unavene, je biely ako krieda... Pohľady, ktoré si po očku vymieňajú Ayşegül a İsmail, sú také horúce, že je malý zázrak, že reštauráciu Nihan a Serdara hneď a zaraz nepohltia plamene.

Sledujte v stredu, 6. decembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie