Defne nemá na výber: Buď sa rodina zmieri s jej vzťahom, alebo... Odíde

Defne nemá na výber: Buď sa rodina zmieri s jej vzťahom, alebo... Odíde

Jej blízki totiž zjavne nechápu (alebo skôr nechcú chápať), že sú si s Ömerom súdení a nedokážu jeden bez druhého žiť.

Skôr či neskôr sa to zákonite stať muselo, no keď na seba zrazu nečakane natrafia starká Türkan (Hikmet Körmükçü) s Ömerom (Barış Arduç), pre oboch je to obrovský šok. Na už i tak dosť utrápenú Defne (Elçin Sangu) toho začína byť akosi priveľa. S Nihaniným (Sanem Yeles) hnevom viac-menej počítala, no Esrin (Melisa Giz Cengiz) ju zaskočí... Ayşegül (Gizem Denizci) zostanú len oči pre plač, keď sa zrazu z potuliek ktoviekde vráti jej nehodný manžel Cevdet (Uğur Biçer). Seda (Müjde Uzman) opäť zlomí Sinanovi (Salih Bademci) srdce, keď na poslednú chvíľu zruší ich plánovaný výlet. Má na to však pádny, a zároveň veľmi frustrujúci dôvod... Rozhovor s rodinou, ktorého sa Defne tak bála, dopadne ešte horšie, ako si vôbec dokázala predstaviť. Všetci sa cítia dotknuto, nahnevane, podvedene a sklamane – a nik nemyslí na to, ako sa cíti ona, čo sa práve odohráva v jej doráňanom vnútri.

Galéria

Aj keď da to spočiatku nezdá, ranné stretnutie s Neriman (Nergis Kumbasar), bezodnou studnicou dobrých rád akéhokoľvek druhu, je možno to najlepšie, čo sa dnes Sinanovi mohlo stať! Defne sa pre nedobrovoľné odlúčenie od rodiny veľmi trápi, no keď sa vyberie domov napraviť, čo sa ešte napraviť dá, chýba málo, aby ju opustila všetka odvaha... Aj keď veľmi dobre vie, že to nikdy nikam nepovedie, Pamir (Seçkin Özdemir) skrátka nedokáže prestať myslieť na tú, ktorú nemôže mať. Ani druhý rozhovor Defne s najbližšími nedopadne najlepšie. Zjavne totiž nechápu (alebo skôr nechcú chápať), že sú si s Ömerom súdení a nedokážu jeden bez druhého žiť. A tak prakticky nemá na výber, ako im na rovinu povedať, ako sa veci majú. Buď sa skrátka zmieria s jej vzťahom, alebo... Odíde.

Na rozdiel od jeho zdrvenej lásky je Ömer rozhodnutý zdanlivo vopred prehraný boj o priazeň tých, na ktorých im obom tak veľmi záleží, ešte nevzdávať.

Sledujte v piatok, 8. decembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie