Ömer a Defne sa rozhodnú začať nový život - ďaleko od všetkého a všetkých

Ömer a Defne sa rozhodnú začať nový život - ďaleko od všetkého a všetkých

No je útek skutočne to najlepšie riešenie na žiaľ a sklamanie? Veď šrámy na duši a prázdno v srdci si ponesú so sebou, kamkoľvek pôjdu.

Tak ako už mnohokrát predtým, aj dnes Defne (Elçin Sangu) potrebuje pomoc najlepšieho priateľa (Kerem Fırtına) - a aspoň na chvíľku počuť jeho rozvážny a pokojný hlas. Odlúčenie od rodiny totiž nesie veľmi ťažko, hoci vzhľadom na okolnosti nemá inú možnosť. A potom je tu ešte tá znepokojivá záležitosť s Ömerom (Barış Arduç), o ktorého si robí stále väčšie a väčšie starosti. Dokonca také veľké, že sa zdôverí Pamirovi (Seçkin Özdemir), ktorý si veľmi rýchlo dá dve a dve dokopy... Sinan (Salih Bademci) v sekunde pookreje, keď ho Ömer pozve na rybačku. Popravde... Išiel by asi aj na expedíciu na Mars, len aby viac nemusel tráviť čas osamote iba s Korayom (Onur Büyüktopçu), ktorý v sebe práve intenzívne hľadá (no, žiaľ, nenachádza) virtuóza v hre na ukulele! Seda (Müjde Uzman), na rozdiel od malej Lary (Alya Gündüz), vôbec nie je nadšená z návratu jej neverného exmanžela – a už vôbec nie, že tomu darebákovi, kvôli ktorému sa toľko naplakala, je očividne úplne fuk, čo chce ona a že už oňho nestojí... Pánska jazda je pre štvoricu priateľov trápiacich sa pre lásku (a exota Koraya, ktorý sa tak akosi „samopozval“) veľkou výzvou, v mnohých ohľadoch.

Galéria

Nič netušiaci Sinan si, žiaľ, vyberie ten najhorší možný čas, aby si prišiel so svojou láskou vyjasniť situáciu. O to väčší šok ho čaká... Pamir sa odhodlá k neľahkému kroku, ktorý mal urobiť už dávno, aby sa jeho zlomené srdce mohlo konečne začať hojiť. Odíde... Ayşegül (Gizem Denizci) a İsmail si opäť bolestne uvedomia, že nikdy nebudú môcť byť spolu. Aby ho aj dnes neničili nočné mory, Ömer radšej vôbec nejde spať. Ale ako dlho dokáže človek nespať?! Netrvá dlho a Nihan (Sanem Yeles) pochopí, prečo ochorel a čo musí urobiť, aby malý Iso viac netrpel. Ömer a Defne sa rozhodnú začať nový život - ďaleko od všetkého a všetkých... No je útek skutočne to najlepšie riešenie na žiaľ a sklamanie? Veď šrámy na duši a prázdno v srdci si ponesú so sebou, kamkoľvek pôjdu.

Nečakané novinky o najlepšej priateľke citlivého İsmaila bolestne zasiahnu...

Sledujte v pondelok, 11. decembra, o 19.00!

Nestihli ste v TV

TOP relácie

Nové epizódy už teraz na Voyo

v predstihu • bez reklám • kedykoľvek

TOP relácie