• Šoubiz
  • Čo odkázala mama Matúšovi Kolárovskému po jeho priznaní? Jej slová dojmú aj vás

Čo odkázala mama Matúšovi Kolárovskému po jeho priznaní? Jej slová dojmú aj vás

Matúš Kolárovský poskytol Markiza.sk otvorený rozhovor, kde odhalil, ako to celé s jeho drogovou kauzou v skutočnosti bolo.

V rozhovore sa dozviete:

- prečo Matúša vydierali a kvôli tomu sa rozhodol nahrať video, kde priznáva problémy s drogami a liekmi

- ako reagovala jeho mama či matka jeho dieťaťa, Veronika Nízlová

- kedy prvýkrát skúsil drogy a kedy si uvedomil, že má s nimi problém

- prečo sa pokúsil vziať si život

Matúš Kolárovský, známy pod umeleckým menom Yael, je posledné dni prepieraný médiami pre video, ktoré zverejnil na instagramovom účte. V ňom sa spevák priznal k problémom s drogami a liekmi, ktoré užíval počas náročného životného obdobia. To sa začalo s príchodom mediálnej slávy a publicity, ktorú zažíval, keď sa mu začala výrazne rozbiehať kariéra. Yael vydal niekoľko úspešných singlov, účinkoval v televíznych programoch a jeho meno sa dostávalo na titulky bulvárnych médií v spojitosti s mamou jeho dcéry, Veronikou Nízlovou.

Už v mladom veku pociťoval veľký mediálny tlak na svoju osobu, čo vyústilo k užívaniu omamných látok, čo dnes ľutuje. Matúš sa exkluzívne pre markiza.sk vyjadril k celej tejto kauze a ku všetkému s čím bol posledné dni spájaný. V emotívnom rozhovore sa otvoril a prezradil, že v období, kedy to bolo najhoršie sa dokonca pokúsil vziať si život.

Vedelo jeho okolie o jeho psychických problémoch? Aké slová mu venovala mama jeho dieťaťa Veronika Nízlová? Čo mu odkázala jeho mama a prečo ho to rozplakalo? Aké kroky plánuje spraviť spevák do budúcna? 

Dozviete sa v exkluzívnom rozhovore s Matúšom „Yaelom“ Kolárovským.

Najnovšie videá