• Šoubiz
  • Sklamaná Dara Rolins: Odkaz lekárovi za zábery, ktoré zverejniť nemal

Sklamaná Dara Rolins: Odkaz lekárovi za zábery, ktoré zverejniť nemal

Keď sa speváčka Dara Rolins rozhodla, že sa nechá vylepšiť a navštívila odborníka v Taliansku, nečakala, že si o tom prečíta celé Slovensko. Nepočítala s tým, že lekár sa pochváli na svojom instagramovom účte a že si to všimne aj bulvár. 

Na snímkach bola Dara odlíčená a s vlasmi od dezinfekcie. Bolo to totiž tesne pred zákrokom. A ako to už býva zvykom, v komentároch sa spustila lavína nepekných slov, najmä od iných žien. Dara sa k takýmto „kauzám“ nezvykla vyjadrovať, ale tentoraz sa to speváčky naozaj dotklo. 

Galéria

​„Zrejme je už mojím osudom, že veci, ktoré si chcem nechať pre seba a v súkromí, vyplávajú na povrch snáď skôr, než sa stanú. Priznávam, je to občas veľmi nepríjemné... a rovnako ako pred dvomi rokmi mal istý doktor potrebu zdieľať so svetom úpravu môjho nosa, tak aj tentoraz sa našiel ďalší, ktorý sa chcel pochváliť zákrokom a že má u seba ,Darinku‘ so 715-tisíc sledujúcimi... čo na to povedať...“ napísala Dara.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Nemám potrebu zdieľať a už vôbec nie ospravedlňovať svoje rozhodnutie, nemám voči nikomu ani oznamovaciu povinnosť, len sa to proste stalo. Je to moja vec. Moje súkromie,“ pokračovala Dara.

„Teraz je môj čas, sama pre seba, uzdraviť sa, nabrať silu a spamätať sa z podpásovky, ktorú mi po sláve bažiaci doktor a bulvár naservíroval. A že nie som na fotkách či videu pána doktora veľmi pekná? No, nie som! A kto je? Ráno keď vylezie z postele alebo keď má pred zákrokom vydezinfikované vlasy aj celú tvár... Ktorá žena sa upravuje či líči do nemocnice? Ja nie! Takúto fotku nechcete ani do rodinného albumu, nie ešte do médií. No, čo už, je to vonku a s celou parádou. Teším sa na vás v lepších časoch, pozdravujem a hlásim, že mám po zákroku, pacient prežil,“ dodala. 

​Premiérovú Smotánku si nenechajte ujsť v sobotu o 18.20 h na Markíze

Najnovšie videá