• Šoubiz
  • Polícia pátrala po bývalej farmárke. Prezradila dôvod, pre ktorý vydali zatykač

Polícia pátrala po bývalej farmárke. Prezradila dôvod, pre ktorý vydali zatykač

Bývalá farmárka Nikola Ďuriš, kedysi Komorová, sa v piatok zobudila do šialeného dňa. Zistila, že jej fotka a údaje svietia v policajnom pátraní medzi inými zločincami. Hviezda reality šou, ktorá dnes trénuje ženy a pomáha im chudnúť, sa hneď ozvala na sociálnej sieti a ozrejmila, čo sa stalo. 

Nikola si totiž neprevzala predvolanie od polície a keďže sa zrejme nedostavila na výsluch, tak po nej vyhlásili pátranie. "Toto je štát, primitívny štát. Neprevezmete si zásielku a dajú vás do pátrania, chápete? Volám tam, že čo to má znamenať a povedali, že keď to prídem podpísať, tak to stiahnu," rozhorčovala sa na sociálnej sieti. 

Pátranie po bývalej farmárke vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Policajného zboru Bratislava 2. No a nechýba ani dôvod vyhláseného pátrania, ktorý je v tomto prípade – Príkaz na zatknutie podľa § 73 Trestného poriadku. 

Nikola pre portál staritup.sk prezradila, že polícia na ňu vydala zatykač, pretože bola odsúdená za marenie spravodlivosti. 

"Komunikujem s každým, som verejne známa osoba. Vidieť ma na Instagrame, poznajú moju rodinu, som na tej adrese, kde ma doniesli, už niekoľko rokov. Viem, že mi policajt volal minulý týždeň, boli sme chorí doma a povedala som mu, že sa zastavím určite. Stále to pretrváva, mám doma dve malé deti, ktoré sú choré a dnes ráno som sa zobudila a našla som na pátraní," povedala pre portál. 

Objasnila, o čo išlo. Zatykač za marenie spravodlivosti súvisí ešte s jej vodičským oprávnením. Pred rokmi ju polícia chytila ako šoférovala pod vplyvom alkoholu. Odobrali jej vodičský preukaz. Keď ho po istom čase mohla získať späť, tak nedodala výsledky psychotestov. Za volant si sadla bez vodičáku a dostala trojročný trest. 

Nikola si prevzala v tejto veci súdne rozhodnutie a to bol kameň úrazu. Hneď ako sa dozvedela o tom, že je v pátraní, vydala sa na políciu. "Priateľ ma odviezol na stanicu, tam si ma nechali ako nejakého kriminálnika. Začali ma tam vyzliekať, že si mám sadnúť do CPZ. Oni dostali rozhodnutie zo súdu, tak takto konali. Potom sme išli na súd, ktorý na mňa vydal zatykač, odkiaľ ma pustili domov, že môžem ísť," 

Najnovšie videá